AIMTEC a. s.

Jsme plzeňská poradensko-technologická společnost, která provází výrobní a logistické firmy při zavádění Průmyslu 4.0 do praxe. Naše řešení integrujeme společně s nejnovějšími technologiemi do jednoho funkčního celku tak, aby digitalizace byla skutečným přínosem. Aimtec je ale mnohem víc než to. Má svou specifickou kulturu, atmosféru i smysl humor. I přesto, že má za sebou víc než dvacet let existence, si pořád udržuje image rodinné firmy.

Ze start-upu o pár lidech vyrostla firma s více než dvěma stovkami kolegů, která dodává projekty společnostem po celém světě. Je profesionálnější a dospělejší, přesto pořád staví na stejných hodnotách – férovosti k zákazníkům i kolegům, rozvoji osobnímu i profesnímu, nezávislosti na investorech a kontrolovaném růstu. Chcete se s námi vydat touto cestou?

Více na http://kariera.aimtecglobal.com/


 

MARBES CONSULTING s. r. o. 

MARBES CONSULTING s. r. o. – významná konzultační, vývojová a vzdělávací společnost působící v oblasti informačních technologií jako systémový integrátor a dodavatel komplexních SW řešení a služeb do oboru veřejné správy i komerčních zákazníků založených na vlastních produktech (PROXIO, ELOGIO) a dalších aplikacích včetně partnerských (MS Dynamics).

Více na www.marbes.cz


 

Unicorn

Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu ve prospěch svých zákazníků. Působíme na trhu již od roku 1990 a máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky a utilit, komunikace a médií, výroby, obchodu i veřejné správy.
Výroba softwaru je týmová práce. Spolu pracujeme na vývoji špičkových produktů a realizaci inovativních řešení pro klienty z celého světa. Je nás více než 2 300 a stále hledáme fajn lidi, kteří porostou společně s firmou

Přidej se k nám a buď společně s námi prospěšný.

Více na www.spolu-pracujeme.cz


 

ZF Engineering Plzeň s.r.o. 

ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově se řadí mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl. Mezi hlavní vývojová centra skupiny ZF patří ZF Engineering Plzeň s.r.o, kde vyvíjíme a testujeme software pro řídící jednotky automatických převodovek a dalších prvků pohonného systému. Poskytujeme i další služby v oblasti elektroniky, konstrukce, výpočtů a mechatroniky. V současnosti se stále více orientujeme na projekty v oblasti elektromobility a testování vozů přímo v reálném provozu. Produkty naší společnosti se zaměřují na pokročilé integrované systémy, které umožňují vozidlům vidět, myslet a jednat. Spoléháme se na komplexní technologické portfolio senzorů, elektroniky a softwaru a přesné mechanické systémy. Výzkum a vývoj považujeme za důležitou investici do budoucnosti a způsob, jak dosáhnout inovací na vysoké technické úrovni.

Více na www.zf.com nebo www.zf.jobs.cz


 

LINTECH, spol. s r. o.

Společnost LINTECH, spol. s r. o., byla založena v roce 1993 za účelem vývoje v oblasti laserových technologií, stavby jednoúčelových strojů a zakázkové výroby.

Nabízí prodej laserové technologie a značících systémů (laserové značící, svařovací, řezací a vrtací systémy, mikrobodové značící systémy, razníky, razidla, pneumatické razící stroje), prodej laserové technologie na aplikace (laserového popisování, svařování, gravírování, navařování, řezání a vrtání), služby zakázkového popisu (laserový popis, gravírování, popis reklamních předmětů), konstrukce jednoúčelových strojů, výrobu průmyslových rozvaděčů, služby v oblasti výroby nestandardních razníků a raznic, různých hliníkových dílů zejména pro elektrotechnický průmysl, zakázkové opravy a úpravy nástrojů laserovým svařováním-navařováním, zakázkovou ruční montáž precizních dílů.

Více na www.lintech.cz.


 

Fakulta aplikovaných věd ZČU Plzeň

Fakulta aplikovaných věd, jak už má ve svém názvu, je velmi úzce spjata s praxí, zejména v oblasti vědy a výzkumu. Studenti se věnují fyzice, geomatice, informačním technologiím, kybernetice, matematice, mechanice a stavitelství a zároveň se podílí na realizaci mnoha zajímavých projektů. Už během studia si studenti vyzkouší nejmodernější přístrojové vybavení a naučí se využívat pokročilé technologie. Díky spolupráci a dobrým vztahům se zahraničními univerzitami mohou studenti Fakulty aplikovaných věd využít možnost zahraničních stáží v mnoha zemích celého světa. Ti, kteří studují zodpovědně, najdou velmi snadno dobré uplatnění v praxi. Neprodukujeme nezaměstnané 🙂

Více na www.fav.zcu.cz


 

invelt – elektro s. r. o.

Společnost invelt – elektro s. r. o. je ryze česká společnost se sídlem v Plzni, která již více než 24 let realizuje své dodávky ve více než 70 zemích světa.

Dodavatelský program společnosti je zaměřen na řídicí systémy, regulační systémy turbín, kotlů, CHÚV, řízení generátorů – budicí systémy, elektrické ochrany, elektrická měření, synchronizace, regulované pohony a aplikace frekvenčních měničů.

Více na www.invelt.cz


 

ČEZ, a. s.

Misí Skupiny ČEZ je zajišťovat bezpečnou, spolehlivou a pozitivní energii zákazníkům i celé společnosti.

Vizí Skupiny ČEZ je přinášet inovace pro řešení energetických potřeb a přispívat k vyšší kvalitě života.

Skupina ČEZ patří mezi nejvýznamnější ekonomické subjekty v České republice a působí dále v zemích západní, střední a jihovýchodní Evropy. Hlavni předmět podnikání tvoří výroba, distribuce, obchod a prodej v oblasti elektřiny a tepla; obchod a prodej v oblasti zemního plynu; poskytování komplexních energetických služeb ze sektoru nové energetiky a těžba uhlí. Skupina ČEZ je jednou z deseti největších energetik v Evropě, má více než 8 milionů zákazníků a přes 30 tisíc zaměstnanců. Během své existence odvedla z dividend svým akcionářům přes 240 miliard korun. Z toho českému státu celkem 169 miliard korun a pak ještě dalších 42 miliard korun na srážkové dani z dividend.

 Více na  www.kdejinde.cz


 

Valeo

Vyvíjíme a vyrábíme díly pro chytrá a ekologická auta. Není nás vidět a stejně jsme přítomni. Vylepšujeme auta tak, aby se Ti lépe řídilo. Naše umění tkví v bezpečné a příjemné jízdě. Máme to v malíčku od deklarace proměnných až do mechanického endu. Pomáháme při parkování v nákupních centrech v podobě sebeparkovacích aut, při nenadálých okolnostech v podobě automatického brzdění, při předjíždění v podobě hlídaní mrtvého úhlu. S námi se ani nezapotíš. My totiž umíme i klimatizace! Až si příště sedneš do auta, vzpomeň si na nás a buď v klidu. V České republice máme výrobní závody v Humpolci, Žebráku a Rakovníku, jedno z nejmodernějších tuzemských vývojových center v Praze a testovací polygon v Milovicích. Pracuje u nás celkem 3 500 zaměstnanců. Celosvětově máme 155 výrobních závodů, 58 vývojových center a 15 distribučních skladů. Zaměstnáváme 91 800 lidí ve 32 zemích a systematicky investujeme přes 11 % z prodeje do výzkumu a vývoje.

Více na valeo.cz/


 

ŠKODA TRANSPORTATION a. s.

Jen málokterá značka proslavila Českou republiku ve světě tak, jako plzeňská Škoda. S jejími výrobky se lidé setkávají již více než sto padesát let. Škoda Transportation a její dceřiné firmy se cíleně zaměřují na obor dopravního strojírenství, mezi klíčové výrobky patří nízkopodlažní tramvaje, elektrické lokomotivy, metro, příměstské vlakové jednotky, trolejbusy, ale i trakční motory či kompletní pohony pro dopravní systémy. Za uplynulé roky společnost investovala miliardy korun do výzkumu a vývoje nových systémů, technologií a postupů. Moderní výrobky s logem Škoda vznikají ve zcela novém zázemí, které bylo před několika lety postaveno v tradičním plzeňském areálu za více než dvě miliardy korun. V současnosti zaměstnává přes pět tisíc lidí v Plzni, Praze, Ostravě, nebo Šumperku, kteří pracují v moderních provozech a mohou se spolehnout na dlouhodobě stabilní prostředí.

Více na www.skoda.cz


 

LASSELSBERGER, s. r. o.

Společnost LASSELSBERGER, s. r. o., je jediný výrobce keramických obkladů RAKO v České republice a v evropském měřítku se řadí k největším výrobcům obkladových materiálů.

V pěti výrobních závodech Chlumčany, Lubná u Rakovníka, Horní Bříza, Podbořany a Borovany pracuje v současnosti 1600 zaměstnanců. Výrobní kapacita byla v roce 2015 přibližně 28 milionů metrů čtverečních. Firma rozšiřuje své výrobní technologie, závody se výrazněmodernizujía zvyšují zaměstnanost v jednotlivých závodech.

Přestože se firma zabývá keramickou výrobou, cílí na poměrně širokou skupinu profesí. Pro své plně automatizované provozy hledá kvalifikované zaměstnance z oblasti elektro. Pracujte pro výrobce keramických obkladů RAKO.

Více na https://kariera.rako.cz/


 

OMEXOM GA Energo s. r. o.

OMEXOM GA Energo patří dlouhodobě mezi lídry v segmentu elektromontáží v České republice. Poskytuje komplexní dodávky v oblasti projektování, výstavby a oprav vedení všech napěťových úrovní, rozvoden a transformoven a technologií SMART CITY. Zajišťuje pohotovostní havarijní službu v rámci distribuční a přenosové soustavy a rovněž městům a obcím při provozu veřejného osvětlení.

Společnost zahájila svou činnost v roce 1993, nyní má 13 poboček po celém území ČR a dceřinou společnost OMEXOM Slovensko.V roce 2015 přistoupila společnost ke značce Omexom propojující 250 obchodních jednotek zabývajících se přenosem, distribucí a transformací elektrické energie ve 40 zemích světa.

Více informací o dění ve firmě a aktivitách zaměstnanců naleznete na www.facebook.com/omexomgaenergo.cz


 

KONTRON ECT design s.r.o

Vyvíjíme embedded počítače. To jsou skoro všechny ostatní, když pomineme ty osobní :-). Naše počítače, nebo počítačové komponenty, zajišťují například wifi v letadlech, řídí ventilaci v ponorkách, monitorují životní funkce pacientů, nebo třeba ovládají různé průmyslové stroje. Uplatnění u nás naleznou nejen šikovní elektrotechnici, programátoři, ale i konstruktéři. Jsme součástí mezinárodní společnosti se sídlem v Německu. Naše plzeňská pobočka zde působí již od roku 2000. Jsme firma rodinného typu, dbáme na dobré vztahy. Sídlíme na adrese „Teslova 1“ na Borských polích a všech našich téměř 40 vývojářů se snaží této adrese dělat čest. Naše motto je „Práce hrou!“ 🙂

Více na kontron.com


 

Konplan s. r. o. 

Jsme společnost o více než 200 zaměstnancích, jejichž číslo neustále narůstá. Stojí za námi německá mateřská společnost Krones, světový poskytovatel komplexních řešení v oblasti nápojového a potravinářského průmyslu. Díky vzájemné spolupráci KONstruujeme a PLÁNujeme nápojové linky pro ty nejlepší značky, jako např. Coca-Coca či Mattoni. Zabýváme se i nasazováním softwarových produktů u koncových zákazníků. Pro naši mateřskou firmu zajištujeme také široké spektrum služeb v oblastech HR, nákupu či logistiky. Momentálně dokončujeme stavbu nového moderního sídla v blízkosti Západočeské univerzity na Borských polích v Plzni, do kterého se budeme na začátku roku 2020 stěhovat.

Více na www.konplan.cz


 

CETIN a. s.

Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (CETIN) je významnou součástí skupiny PPF a její telekomunikační divize. Spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Od roku 2015 do 2022 CETIN investuje 22 miliard do rozvoje mobilních a fixních sítí. Naše služby nabízíme telekomunikačním operátorům na národní i mezinárodní úrovni.

Více na www.cetin.cz


 

Fakulta elektrotechnická ZČU Plzeň

  • Poskytujeme kvalitní vzdělání v perspektivních studijních oborech. Získání bakalářského, magisterského nebo doktorského stupně vzdělání. Přátelské prostředí studia. Podpora talentovaných studentů. Prezenční i kombinovaná forma studia.
  • V oblasti výzkumu a vývoje provádíme špičkový výzkum na mezinárodní úrovni prostřednictvím výzkumného centra RICE. Nabízíme odborné expertizy, inovativní myšlenky, technologie a procesy, nové směry výzkumu a vývoje v elektrotechnice. Prolínání oborů – medicína, ekologie, automotivní technika, elektrotechnika.
  • Spolupracujeme s praxí na řešení reálných úkolů z praxe, možnost studentských a vědeckých projektů, závěrečných prací zadaných s praxí. Řešíme projekty s vysokou mírou aplikace.

Více na fel.zcu.cz


 

Plzeňský Prazdroj, a. s.

Plzeňský Prazdroj je lídrem pivovarnického průmyslu v České republice s dopadem na zaměstnanost a téměř s 50% podílem na pivním trhu. Jsme součástí úspěšné mezinárodní společnosti, což nám dává silné zázemí a možnost rozvíjet naše lidi nejen u nás, ale i v zahraničí. Naše značky budujeme a opečováváme v lokálním prostředí pomocí nejmodernějšího technického vybavení. Náš úspěch stojí na vysoké profesionalitě a cílevědomé práci našich lidí. Jsou to nejcennější, co máme. Podporujeme jejich rozvoj a kariéru. Jsme zodpovědnou společností, staráme se o to, aby naše práce byla v souladu s ochranou životního prostředí.

Více na www.prazdroj.cz


 

ŠKODA ELECTRIC a. s.

Společnost Škoda Electric, která patří do velké skupiny Škoda Transportation, je zkušeným výrobcem trakčních motorů a po­honů pro lokomotivy, tramvaje, příměstské vlaky, metro, důlní vozidla a zároveň je finálním výrobcem trolejbusů a elektrických autobusů. Společnost věnuje velkou pozornost vývoji a využití nejnovějších technologií pro pohony moderních vozidel městské hromadné dopravy a železnice.

Do vývoje investuje ročně v průměru 5 % svého obratu. Společ­nost aktuálně zaměstnává cca 800 lidí a z toho je téměř 200 specialistů v oblasti technického vývoje, projektů a konstrukce.

Škoda Electric je stabilní, silná a zkušená evropská společnost, která garantuje svým obchodním partnerům kvalitu, spolehli­vost a dlouhodobou spolupráci a svým zaměstnancům prospe­ritu a stabilitu.

Více na www.skoda.cz


 

Informačně vzdělávací středisko Plzeňského kraje Info Kariéra

Naším posláním je podat v Plzeňském kraji pomocnou ruku každému, kdo řeší otázky spojené se vzděláváním a kariérou. Naším cílem je formou kariérového poradenství aktivně a s osobním přístupem pomáhat klientům orientovat se a rozhodovat v otázkách vzdělávání, volby povolání či zaměstnání, profesního růstu a osobního rozvoje. Naším úkolem je sdružovat, vyhodnocovat a poskytovat aktuální informace o regionálním trhu práce (o jeho potřebách a požadavcích) a o trhu vzdělávání. Tyto informace budeme využívat v poradenství a také připravovat a realizovat kurzy, které na regionálním trhu chybí a pomohou k zlepšení uplatnitelnosti obyvatel Plzeňského kraje.
 

Více na www.infokariera.cz


 

SIT Port 

SIT Port je přístavem pro všechny, kdo chtějí vyplout novým směrem. SIT Port, jako každý přístav, je kotel lidí různých příběhů, vizí a nápadů. Jsme místem, kde lze zakotvit a naplánovat nové cesty, odkud vyplouvají velké i malé lodě za obchodními cíli ve světě nebo jen tak pro potěšení z plavby s přáteli.

SIT Port je spojovatelem potřeb a řešení, je to port otevřený pro komunikaci in & out.

Více na https://www.sitport.cz/


 

AŽD Praha s.r.o. 

AŽD Praha je významným ryze českým dodavatelem a výrobcem zabezpečovací, telekomunikační, informační a automatizační techniky, zejména se zaměřením na oblast kolejové a silniční dopravy včetně telematiky a dalších technologií. Společnost zajišťuje výzkum, vývoj, projektování, výrobu, montáž, rekonstrukce a servis zařízení, systémů i investičních celků v těchto hlavních oblastech:

  • železniční doprava
  • provoz metra a závodová doprava
  • oblast telekomunikačních, informačních a radiových systémů
  • telematické aplikace
  • silniční, signalizační a parkovištní systémy
  • nové telefonní a rozhlasové systémy pro řízení železniční dopravy a pro informování cestujících

Produkty, které společnost vyrábí, zachycují nejnovější technické a užitné trendy. Ve firmě AŽD je v současné době zaměstnáno přes 1 500 pracovníků. Díky své dlouholeté tradici, která se datuje již od roku 1954, si firma získala stálou pozici a vedoucí postavení mezi ostatními dodavateli ve svém oboru.

 Více na www.azd.cz/cs/zamestnani