AIMTEC a. s.

Jsme plzeňská poradensko-technologická společnost, která provází výrobní a logistické firmy při zavádění Průmyslu 4.0 do praxe. Naše řešení integrujeme společně s nejnovějšími technologiemi do jednoho funkčního celku tak, aby digitalizace byla skutečným přínosem. Aimtec je ale mnohem víc než to. Má svou specifickou kulturu, atmosféru i smysl humor. I přesto, že má za sebou víc než dvacet let existence, si pořád udržuje image rodinné firmy.

Ze start-upu o pár lidech vyrostla firma s více než dvěma stovkami kolegů, která dodává projekty společnostem po celém světě. Je profesionálnější a dospělejší, přesto pořád staví na stejných hodnotách – férovosti k zákazníkům i kolegům, rozvoji osobnímu i profesnímu, nezávislosti na investorech a kontrolovaném růstu. Chcete se s námi vydat touto cestou?

Více na http://kariera.aimtecglobal.com/


 

MARBES CONSULTING s. r. o. 

MARBES CONSULTING s. r. o. – významná konzultační, vývojová a vzdělávací společnost působící v oblasti informačních technologií jako systémový integrátor a dodavatel komplexních SW řešení a služeb do oboru veřejné správy i komerčních zákazníků založených na vlastních produktech (PROXIO, ELOGIO) a dalších aplikacích včetně partnerských (MS Dynamics).

Více na www.marbes.cz


 

Unicorn

Unicorn je renomovaná evropská společnost poskytující ty největší informační systémy a řešení z oblasti informačních a komunikačních technologií. Dlouhodobě se soustředíme na vysokou přidanou hodnotu a konkurenční výhodu ve prospěch svých zákazníků. Působíme na trhu již od roku 1990 a máme ty nejlepší reference z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví, energetiky a utilit, komunikace a médií, výroby, obchodu i veřejné správy.
Výroba softwaru je týmová práce. Spolu pracujeme na vývoji špičkových produktů a realizaci inovativních řešení pro klienty z celého světa. Je nás více než 2 300 a stále hledáme fajn lidi, kteří porostou společně s firmou

Přidej se k nám a buď společně s námi prospěšný.

Více na www.spolu-pracujeme.cz


 

ZF Engineering Plzeň s.r.o. 

ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově se řadí mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl. Mezi hlavní vývojová centra skupiny ZF patří ZF Engineering Plzeň s.r.o, kde vyvíjíme a testujeme software pro řídící jednotky automatických převodovek a dalších prvků pohonného systému. Poskytujeme i další služby v oblasti elektroniky, konstrukce, výpočtů a mechatroniky. V současnosti se stále více orientujeme na projekty v oblasti elektromobility a testování vozů přímo v reálném provozu. Produkty naší společnosti se zaměřují na pokročilé integrované systémy, které umožňují vozidlům vidět, myslet a jednat. Spoléháme se na komplexní technologické portfolio senzorů, elektroniky a softwaru a přesné mechanické systémy. Výzkum a vývoj považujeme za důležitou investici do budoucnosti a způsob, jak dosáhnout inovací na vysoké technické úrovni.

Více na www.zf.com nebo www.zf.jobs.cz


 

ZAT a. s. 

Chceš se podílet na projektech, které chytře řídí jaderné a klasické elektrárny, plynárny, dráhy či smart systémy po celém světě? Nebo tě baví vyvíjet nadstavbové softwary pro zpracování a prezentaci dat na moderních platformách? Pak čteš správně. ZAT a.s. je předním dodavatelem řídicích systémů pro energetiku a průmysl u nás i ve světě. V současné době dodává své technologie a know-how do téměř 70 zemí. A stále přibírá do týmu šikovné a pro práci nadšené projektanty, zkušební techniky i vývojáře řídicích systémů včetně absolventů středních a vysokých škol.

ZAT patří mezi zakladatele oboru automatizace ve světě. Jako jedna ze čtyř firem v EU vyvíjí, vyrábí a instaluje vlastní řídicí systém do primárních okruhů jaderných elektráren. Řídicí systémy a know-how ZAT najdeš na 10 procentech jaderných elektráren ve světě a 30 procentech v EU. Zároveň vyvíjí speciální aplikace v oblasti IoT technologií. ZAT je prostě skvělou volbou pro ty, co mají rádi výzvy: chtějí se podílet na velkých českých i mezinárodních projektech, na vývoji nových technologií, i pro ty, co chtějí procestovat svět. Kariérní růst a skvělé zaměstnanecké zázemí a benefity jsou u nás samozřejmostí. Přijď a zažij to na vlastní kůži : )

Více na www.zat.cz/cz/


 

ENERGON ENERGO, s.r.o.

Hlavním zaměřením ENERGONU ENERGO je především výstavba, rekonstrukce a údržba elektrických rozvoden VN, VVN, ZVN v oblasti průmyslu a energetiky. Rozsah činnosti je však daleko širší a zahrnuje i další elektrická zařízení bez rozdílu napětí, včetně výstavby velkých energetických celků „na klíč“. Firma má sídlo v Praze a hlavní provozovnu v Plzni, Jateční 47.

Více na www.energon.cz


 

Elfetex spol. s r.o. – elektrotechnický velkoobchod 

Tradice od roku 1991

 • Člen celosvětové skupiny Würth
 • Síť 24 poboček po celé České republice
 • Výhradní distributor značky PROTEC.class

Společnost ELFETEX, spol. s r.o. vznikla v roce 1991 jako soukromá společnost s cílem působit v oblasti velkoobchodní činnosti prodeje elektroinstalačního materiálu. V současné době patří ELFETEX spol. s r.o. v oblasti velkoobchodního prodeje elektroinstalačního materiálu k největším hráčům na českém trhu. Sídlem vedení a řízení společnosti je administrativní budova a centrální logistický sklad v Plzni. V průběhu let společnost vybudovala stabilní síť 24 prodejních míst po celé ČR. Společnost zaměstnává více jak 280 zaměstnanců. Roční obrat činí přes 1,5 miliardy Kč.

Více na http://www.elfetex.cz/


 

LINTECH, spol. s r. o.

Společnost LINTECH, spol. s r. o., byla založena v roce 1993 za účelem vývoje v oblasti laserových technologií, stavby jednoúčelových strojů a zakázkové výroby.

Nabízí prodej laserové technologie a značících systémů (laserové značící, svařovací, řezací a vrtací systémy, mikrobodové značící systémy, razníky, razidla, pneumatické razící stroje), prodej laserové technologie na aplikace (laserového popisování, svařování, gravírování, navařování, řezání a vrtání), služby zakázkového popisu (laserový popis, gravírování, popis reklamních předmětů), konstrukce jednoúčelových strojů, výrobu průmyslových rozvaděčů, služby v oblasti výroby nestandardních razníků a raznic, různých hliníkových dílů zejména pro elektrotechnický průmysl, zakázkové opravy a úpravy nástrojů laserovým svařováním-navařováním, zakázkovou ruční montáž precizních dílů.

Více na www.lintech.cz.


 

EXON s.r.o. 

Společnost EXON s.r.o. patří mezi přední dodavatele systémů správy dokumentů DMS/ECM (Document management system / Enterprise content management), komplexních služeb digitalizace dokumentů a optimalizace firemních procesů. Mezi zákazníky patří významné společnosti v České republice a střední Evropě. EXON působí na trhu od roku 2004, nyní s více jak 30 zaměstnanci v Praze a v Plzni. Na poli DMS/ECM spolupracuje s německou společností ELO Digital Office GmbH. Dlouholeté zkušenosti a vysoce kvalifikovaný tým odborníků umožňují společnosti EXON nabízet zákazníkům na míru postavená, robustní a spolehlivá řešení.
Více na www.exon.cz


 

Fakulta aplikovaných věd ZČU Plzeň

Fakulta aplikovaných věd, jak už má ve svém názvu, je velmi úzce spjata s praxí, zejména v oblasti vědy a výzkumu. Studenti se věnují fyzice, geomatice, informačním technologiím, kybernetice, matematice, mechanice a stavitelství a zároveň se podílí na realizaci mnoha zajímavých projektů. Už během studia si studenti vyzkouší nejmodernější přístrojové vybavení a naučí se využívat pokročilé technologie. Díky spolupráci a dobrým vztahům se zahraničními univerzitami mohou studenti Fakulty aplikovaných věd využít možnost zahraničních stáží v mnoha zemích celého světa. Ti, kteří studují zodpovědně, najdou velmi snadno dobré uplatnění v praxi. Neprodukujeme nezaměstnané 🙂

Více na www.fav.zcu.cz


 

Panasonic AVC Networks Czech, s. r. o.

Společnost Panasonic AVC Networks Czech, s. r. o., byla v Plzni založena roku 1996 jako výrobce špičkových televizorů. Postupem času se stala jednou z největších továren v České republice. V Plzeňském kraji je jedním z nejvýznamnějších zaměstnavatelů a exportérů.

V současnosti společnost, kromě moderních televizorů s plochým displejem, vyrábí i BDR přehrávače a nově tepelná čerpadla, které vyváží do více jak 30 evropských zemí.

Více na www.tvorimelepsisvet.cz

 


 

invelt – elektro s. r. o.

Společnost invelt – elektro s. r. o. je ryze česká společnost se sídlem v Plzni, která již více než 24 let realizuje své dodávky ve více než 70 zemích světa.

Dodavatelský program společnosti je zaměřen na řídicí systémy, regulační systémy turbín, kotlů, CHÚV, řízení generátorů – budicí systémy, elektrické ochrany, elektrická měření, synchronizace, regulované pohony a aplikace frekvenčních měničů.

Více na www.invelt.cz


 

RTsoft s.r.o. 

Jsme ryze česká společnost a působíme na trhu od roku 2002. S našimi 40 programátory jsme specialisté na dlouhodobý kontinuální vývoj aplikací a systémů na míru, především webových informačních systémů, ale také mobilních aplikací. Úspěšně přebíráme zavedené projekty anebo vytváříme projekty zcela nové, a to jak malého, tak také velkého rozsahu. Našimi zcela novými zakázkami jsou projekty IoS (Internet věcí). Zároveň jsme poskytovatelem žádaných business a marketingových konzultací. Velmi úzce spolupracuje se ZČU v Plzni, konkrétně FAV, kde vedeme BP a DP, nabízíme odborné praxe a placené studijní stáže. Pro vlastní práci na projektech využíváme nejmodernější technologie, nejvíce prostředí PHP a Nette, Javascriptové frameworky, JS (ES6), jQuery, MySQL, Redis, Elasticsearch, React Native, VueJS atd. Poskytujeme špičkové systémy a technologie a neustále se rozrůstáme. Mezi naše největší zákazníky patří eshop Knihy Dobrovský (eshop roku 2018), společnost MND či Zásilkovna.

Více na www.rtsoft.cz


 

MATEX PM, s.r.o

Jsme společnost zabývající se zpracováním kovů laserovými technologiemi. Hlavní oblasti naší činnosti jsou laserové kalení, svařování a navařování. Zabýváme se též systémovou integrací. Navrhujeme a realizujeme automatizovaná pracoviště a výrobní linky. Pracujeme převážně pro strojírenské firmy, energetiku a automotive. Náš závod se nachází v Libušínské ulici v Plzni – Božkově.

Více na www.matexpm.com


 

ŠKODA MACHINE TOOL a.s. 

ŠKODA MACHINE TOOL a.s. je přední světovou firmou s výrobou a montáží těžkých horizontálních frézovacích a vyvrtávacích strojů, těžkých soustruhů, otočných stolů, speciálního příslušenství a mnoha dalších produktů.

Více na www.skodamt.com


 

ČEZ, a. s.

Misí Skupiny ČEZ je zajišťovat bezpečnou, spolehlivou a pozitivní energii zákazníkům i celé společnosti.

Vizí Skupiny ČEZ je přinášet inovace pro řešení energetických potřeb a přispívat k vyšší kvalitě života.

Skupina ČEZ patří mezi nejvýznamnější ekonomické subjekty v České republice a působí dále v zemích západní, střední a jihovýchodní Evropy. Hlavni předmět podnikání tvoří výroba, distribuce, obchod a prodej v oblasti elektřiny a tepla; obchod a prodej v oblasti zemního plynu; poskytování komplexních energetických služeb ze sektoru nové energetiky a těžba uhlí. Skupina ČEZ je jednou z deseti největších energetik v Evropě, má více než 8 milionů zákazníků a přes 30 tisíc zaměstnanců. Během své existence odvedla z dividend svým akcionářům přes 240 miliard korun. Z toho českému státu celkem 169 miliard korun a pak ještě dalších 42 miliard korun na srážkové dani z dividend.

 Více na  www.kdejinde.cz


 

ProMinent Systems spol. s r.o. 

Společnosti ProMinent Systems spol. s.r.o. patří do firemního seskupení ProMinent., které má pobočky po celém světě. Stěžejním výrobním programem je výroba zařízení pro chemické hospodářství a úpravu vody. Firma byla založena v roce 1993 a v současné době má přes 300 zaměstnanců.
více na www.prominentsystems.cz


 

BEKO Engineering, spol. s r.o. 

Firma BEKO Engineering patří mezi lídry v oblasti vývoje, konstrukce a engineeringu pro všechna odvětví průmyslu, je rovněž spolehlivým partnerem pro implementaci PLM řešení. Působí na českém i slovenském trhu, kde disponuje zázemím poboček v Liberci, Praze, Brně, Plzni, Žilině, Bratislavě a Trenčíně, a je aktivní také na evropském trhu. Základní filozofií společnosti je poskytovat zákazníkům komplexní a na jejich míru ušité řešení, za použití nevyspělejších technologií a know-how současnosti, s důrazem na maximální profesionalitu, loajalitu a flexibilitu.

Jsme si vědomi, že všichni naši zaměstnanci jsou odborníci ve své práci a dobře vědí, co dělají, jen občas neví, kde jim hlava stojí – a právě proto potřebujeme tebe.

Více na beko-engineering.cz


 

PDM technology Europe s.r.o.

PDM Technology Europe s.r.o. je dceřinou společností dánské firmy PDM Technology International ApS a hraje významnou roli ve vývoji jejích produktů. Hlavním produktem je modul BLUESTAR PLM, který propojuje CAD s podnikovým ERP. Ve strojírenských společnostech umožňuje sdílení inženýrských dat produktů uživatelům Microsoft Dynamics AX ERP systému. Jsme rostoucí společnost se zákazníky po celém světě. Rozšiřujeme své aktivity v Evropě a Severní Americe, kde byla založena další dceřiná společnost. Pracujeme se špičkovými technologiemi společnosti Microsoft a jsme technologickým lídrem v oboru. Naším pracovním jazykem je angličtina.

Více na https://bluestarplm.com/


 

HARDWARIO s.r.o. 

Znalost digitálních dovedností je důležitá pro naše budoucí generace. Naší misí je inspirovat inovátory zítřka a pomoct jim získat digitální dovednosti na projektech z reálného světa už dnes. Přijďte se seznámit se stavebnicí elektroniky BigClown, která je základem této mise. Představíme vám také příklady úspěšné spolupráce škol a firem při realizaci projektů internetu věcí a Průmyslu 4.0.

Více na bigclown.com


 

EUROSOFT-Control s. r. o.

EUROSOFT-Control s. r. o. je česká společnost působící v oboru průmyslové automatizace.

Realizujeme dílčí i komplexní zakázky od spolupráce na koncepci řízení, přes elektrodokumentaci, výrobu rozvaděčů až po vývoj softwaru a instalaci v místě určení.

Naše rozvaděče a software pohání linky po celém světě.

Více na eurosoft-control.cz


 

Metropolitní univerzita Praha 

Metropolitní univerzita Praha poskytuje vzdělání v bakalářském, magisterském a doktorském stupni studia, což ji řadí v České republice mezi jednu z mála soukromých vysokých škol s univerzitním statutem. MUP působí v Praze, Plzni, Liberci a Hradci Králové. Pro veřejnost, ale i pro své studenty nabízí MUP také přípravné kurzy na Cambridge Exams s možností složení zkoušky přímo na univerzitě či kurzy češtiny pro cizince. Budovy školy jsou bezbariérové, studenti s tělesným postižením mohou studovat v programu „Škola bez bariér“, který realizuje MUP od akademického roku 2003/2004.

Od svého založení v roce 2001 nabízí univerzita studijní obory v oblasti mezinárodních teritoriálních vztahů, právní specializace a mezinárodních ekonomických vztahů, a to jak v prezenční, tak v kombinované formě, v českém a anglickém jazyce.

Více na www.mup.cz


 

CAD. Serve s.r.o

Jsme projekční firma s více než patnáctiletou tradicí. S využitím nejmodernějšího softwaru tvoříme 3D modely technologických celků pro zákazníky v České republice,zahraničí. Za samozřejmost považujeme vysokou kvalitu odvedené práce, korektní jednání, spolehlivost.
Více na  www.cadserve.cz


 

Valeo

Vyvíjíme a vyrábíme díly pro chytrá a ekologická auta. Není nás vidět a stejně jsme přítomni. Vylepšujeme auta tak, aby se Ti lépe řídilo. Naše umění tkví v bezpečné a příjemné jízdě. Máme to v malíčku od deklarace proměnných až do mechanického endu. Pomáháme při parkování v nákupních centrech v podobě sebeparkovacích aut, při nenadálých okolnostech v podobě automatického brzdění, při předjíždění v podobě hlídaní mrtvého úhlu. S námi se ani nezapotíš. My totiž umíme i klimatizace! Až si příště sedneš do auta, vzpomeň si na nás a buď v klidu. V České republice máme výrobní závody v Humpolci, Žebráku a Rakovníku, jedno z nejmodernějších tuzemských vývojových center v Praze a testovací polygon v Milovicích. Pracuje u nás celkem 3 500 zaměstnanců. Celosvětově máme 155 výrobních závodů, 58 vývojových center a 15 distribučních skladů. Zaměstnáváme 91 800 lidí ve 32 zemích a systematicky investujeme přes 11 % z prodeje do výzkumu a vývoje.

Více na valeo.cz/


 

MD ELEKTRONIK spol. s r. o.

MD ELEKTRONIK, spol. s r. o., je předním výrobcem kabelových propojek pro automobilový průmysl. Společnost je součástí koncernu HEIDENHAIN, který zaměstnává přes 60 000 zaměstnanců ve více než 60 pobočkách.

Společnost byla založena v roce 1993, od té doby se neustále rozvíjí až do dnešní podoby  8 výrobních hal. Závod v Chotěšově v blízkosti Plzně je hlavním a největším výrobním závodem skupiny MDV současné době zaměstnává cca 3700 zaměstnanců v nejrůznějších výrobních, technologických i technickohospodářských profesích a patří k nejvýznamnějším zaměstnavatelům Plzeňského kraje.

Více na www.md-elektronik.de


 

NOVEM Car Interior design k.s. 

S hlavním sídlem ve Vorbachu jsme celosvětovým lídrem na trhu ve výrobě dekorativních prvků do interiérů luxusních osobních automobilů. Mezi naše zákazníky patří renomovaní výrobci aut v prémiovém segmentu jako Audi, BMW, Daimler, Porsche nebo Maserati. Udělejte společně s námi zásadní krok ve své kariéře.
Více na  www.novem.com


 

ŠKODA TRANSPORTATION a. s.

Jen málokterá značka proslavila Českou republiku ve světě tak, jako plzeňská Škoda. S jejími výrobky se lidé setkávají již více než sto padesát let. Škoda Transportation a její dceřiné firmy se cíleně zaměřují na obor dopravního strojírenství, mezi klíčové výrobky patří nízkopodlažní tramvaje, elektrické lokomotivy, metro, příměstské vlakové jednotky, trolejbusy, ale i trakční motory či kompletní pohony pro dopravní systémy. Za uplynulé roky společnost investovala miliardy korun do výzkumu a vývoje nových systémů, technologií a postupů. Moderní výrobky s logem Škoda vznikají ve zcela novém zázemí, které bylo před několika lety postaveno v tradičním plzeňském areálu za více než dvě miliardy korun. V současnosti zaměstnává přes pět tisíc lidí v Plzni, Praze, Ostravě, nebo Šumperku, kteří pracují v moderních provozech a mohou se spolehnout na dlouhodobě stabilní prostředí.

Více na www.skoda.cz


 

LASSELSBERGER, s. r. o.

Společnost LASSELSBERGER, s. r. o., je jediný výrobce keramických obkladů RAKO v České republice a v evropském měřítku se řadí k největším výrobcům obkladových materiálů.

V pěti výrobních závodech Chlumčany, Lubná u Rakovníka, Horní Bříza, Podbořany a Borovany pracuje v současnosti 1600 zaměstnanců. Výrobní kapacita byla v roce 2015 přibližně 28 milionů metrů čtverečních. Firma rozšiřuje své výrobní technologie, závody se výrazněmodernizujía zvyšují zaměstnanost v jednotlivých závodech.

Přestože se firma zabývá keramickou výrobou, cílí na poměrně širokou skupinu profesí. Pro své plně automatizované provozy hledá kvalifikované zaměstnance z oblasti elektro. Pracujte pro výrobce keramických obkladů RAKO.

Více na https://kariera.rako.cz/


 

OMEXOM GA Energo s. r. o.

OMEXOM GA Energo patří dlouhodobě mezi lídry v segmentu elektromontáží v České republice. Poskytuje komplexní dodávky v oblasti projektování, výstavby a oprav vedení všech napěťových úrovní, rozvoden a transformoven a technologií SMART CITY. Zajišťuje pohotovostní havarijní službu v rámci distribuční a přenosové soustavy a rovněž městům a obcím při provozu veřejného osvětlení.

Společnost zahájila svou činnost v roce 1993, nyní má 13 poboček po celém území ČR a dceřinou společnost OMEXOM Slovensko.V roce 2015 přistoupila společnost ke značce Omexom propojující 250 obchodních jednotek zabývajících se přenosem, distribucí a transformací elektrické energie ve 40 zemích světa.

Více informací o dění ve firmě a aktivitách zaměstnanců naleznete na www.facebook.com/omexomgaenergo.cz


 

KONTRON ECT design s.r.o

Vyvíjíme embedded počítače. To jsou skoro všechny ostatní, když pomineme ty osobní :-). Naše počítače, nebo počítačové komponenty, zajišťují například wifi v letadlech, řídí ventilaci v ponorkách, monitorují životní funkce pacientů, nebo třeba ovládají různé průmyslové stroje. Uplatnění u nás naleznou nejen šikovní elektrotechnici, programátoři, ale i konstruktéři. Jsme součástí mezinárodní společnosti se sídlem v Německu. Naše plzeňská pobočka zde působí již od roku 2000. Jsme firma rodinného typu, dbáme na dobré vztahy. Sídlíme na adrese „Teslova 1“ na Borských polích a všech našich téměř 40 vývojářů se snaží této adrese dělat čest. Naše motto je „Práce hrou!“ 🙂

Více na kontron.com


 

JTEKT Automotive Czech Plzen s.r.o. 

Naše společnost JTEKT je pevnou a důležitou součástí japonského koncernu JTEKT Corporation. V Plzni na Borských Polích sídlíme od roku 2006 a zaměstnáváme více než 1000 zaměstnanců. Díky našim zkušenostem a precizní práci jsme se stali dodavateli řídících systémů do automobilů světových značek jako Audi, Mercedes, BMW nebo Toyota. Naše výrobní a technologické procesy probíhají za neustálého vývoje s ohledem na kvalitu a efektivitu. Již řadu let patříme mezi lídry na trhu práce v Plzeňském kraji, v roce 2019 jsme získali ocenění v podobě 3. místa v soutěži Zaměstnavatel regionu.

Více na  www.jtekt.cz


 

Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. 

Naše společnost  píše  svoji  historii od roku 1899, kdy byl zahájen provoz elektrické dráhy.

V roce 1929 jsme zahájili dopravu autobusovou a rok 1941 byl premiérovým pro trolejbusy. Dnes těmito prostředky najedeme více než 15 mil. km ročně a přepravíme přes 115 milionů cestujících. Jsme týmem, který má vůli a chuť rozšiřovat oblasti podnikání naší společnosti, a proto u všech zaměstnanců vítáme iniciativu a inovativní nápady. Aktuálně hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří chtějí řídit autobusy, trolejbusy, popř. tramvaje a rovněž přivítáme zaměstnance se vzděláním v oboru elektro.

Nabízíme zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí včetně nadstandardní nabídky zaměstnaneckých benefitů.

 

Více na www.pmdp.cz


 

PeHToo a.s. 

Společnost PeHToo a.s. v Horšovském Týně, se více než 50 let zabývá výrobou technických vstřikovaných a montovaných plastových produktů. Mezi naše zákazníky patří výrobci klimatizačních jednotek, interiérových textilií, automotive technologií a mnoha dalších modulů do automobilů.

V současné době zaměstnáváme přibližně 350 zaměstnanců a patříme mezi významné zaměstnavatele v domažlickém regionu. Neustále modernizujeme naše pracovní prostředí. V loňském roce jsme dokončili novou výrobní halu a nové skladovací prostory.

Máme velmi početnou skupinu zaměstnanců, kteří zde pracují řadu let. Vážíme si toho a poskytujeme jim věrnostní program při pracovních a životních jubileích a při odchodu do důchodu. Pro zaměstnance i pro veřejnost pořádáme různé společenské akce, sponzorujeme rovněž kulturní akce města Horšovský Týn. Zároveň spolupracujeme s regionálními školami a poskytujeme odbornou praxi studentům zejména z technických oborů.

Více na http://pehtoo.com/


 

Konplan s. r. o. 

Jsme společnost o více než 200 zaměstnancích, jejichž číslo neustále narůstá. Stojí za námi německá mateřská společnost Krones, světový poskytovatel komplexních řešení v oblasti nápojového a potravinářského průmyslu. Díky vzájemné spolupráci KONstruujeme a PLÁNujeme nápojové linky pro ty nejlepší značky, jako např. Coca-Coca či Mattoni. Zabýváme se i nasazováním softwarových produktů u koncových zákazníků. Pro naši mateřskou firmu zajištujeme také široké spektrum služeb v oblastech HR, nákupu či logistiky. Momentálně dokončujeme stavbu nového moderního sídla v blízkosti Západočeské univerzity na Borských polích v Plzni, do kterého se budeme na začátku roku 2020 stěhovat.

Více na www.konplan.cz


 

Fakulta strojní ZČU Plzeň

Dominantou Fakulty strojní Západočeské univerzity v Plzni je její úzké propojení teoretické výuky s praxí. Výuka je složena na základě podnětů průmyslových partnerů tak, aby reflektovala aktuální potřeby přímo z praxe. Kromě běžný bakalářských programů nabízí také „profesní bakalářské programy“, na jejichž výuce se podílejí přímo zaměstnanci vybraných průmyslových partnerů. Ostatně ne nadarmo získala v loňském roce ocenění „Škola doporučená zaměstnavateli“.

Více informací najdete na webových stránkách fst.zcu.cz nebo na Dni otevřených dveřích 29.1.2020.


 

Faiveley Transport Czech a.s.

Jsme francouzsko-americká výrobní společnost, která se zaměřuje na výrobu komponentů pro železniční průmysl. • U nás v Plzni vyrábíme pantografy, elektromechanické systémy, brzdové systémy a dveře pro kolejová vozidla. • Aktuálně zaměstnáváme 470 zaměstnanců a jsme přátelský tým složený z lidí zapálených pro řemeslo a vlaky. • Pobočky máme po celém světě ve více jak 30-ti zemích, kde pracuje celkem více než 20.000 zaměstnanců. • Máme také skvěle fungující oddělení servisu a engineering pro vývoj elektrozařízení. • Našimi největšími zákazníky jsou Alstom, Bombardier, CRRC, Hyundai Rotem či Škoda. • Tradice naší firmy spadá až do roku 1934, kdy vznikla v Blovicích společnost LEKOV a od této doby se neustále posouváme a rosteme.
Více na www.wabtec.com


 

Daikin Industries Czech Republic s. r. o.

Společnost Daikin je předním světovým výrobcem zařízení pro vytápění, větrání a klimatizaci, včetně tepelných čerpadel a chladicích řešení. Firma dodává inovativní řešení klimatizace vnitřních prostor v prémiové kvalitě, která odpovídá měnícím se potřebám zákazníků z řad soukromých osob, obchodu a průmyslu.

Jednu z nejvýznamnějších rolí v rámci celé korporace zastává závod v Plzni. Od roku 2013 vyrostly v rámci industriální zóny Borská pole obrovské prostory, ve kterých se ročně vyrábí více než 2 milióny kusů klimatizací. Ty jsou distribuovány nejen po celé Evropě, ale také na Arabský poloostrov nebo do Jihoafrické republiky.

V posledních letech expanduje plzeňská pobočka díky svému vývojovému centru, které je svým špičkovým vybavením jedním z nejmodernějších nejen v rámci České republiky ale i celé Evropy.

Více na www.daikinczech.cz/


 

CCA Group a. s.

CCA Group a.s. je předním poskytovatelem informačních systémů v České republice se zaměřením na obory systémová integrace, správa dokumentů a business intelligence. Na trhu IT služeb působí od roku 1991 a je zavedenou firmou s více jak 80 zaměstnanci v Praze, Plzni a Brně. CCA je původem zkratkou slov Computer, Consultancy and Applications, které do současnosti popisují hlavní pilíře služeb, které společnost poskytuje. Nadále se zabýváme a reflektujeme poslední trendy IT technologií, softwarových aplikací a pracujeme s nejmodernější technikou na trhu. Z tohoto důvodu jsme schopni plnit požadavky našich zákazníků a nabízet moderní řešení, které našim zákazníkům zpřehlední a usnadní práci.

Více na www.cca.cz


 

IntraWorlds 

V Plzni je nás 25-30 a již od roku 2008 tu vyvíjíme webovou aplikaci, kterou používají naši klienti po celém světě. Jsme dceřinou společností německé mateřské firmy IntraWorlds GmbH, která je předním poskytovatelem softwaru v oblasti hledání talentů. Fungujeme jako jediné vývojové centrum naší firmy. Snažíme se o progresivní vývoj v souladu s aktuálními webovými standardy. Používáme nejnovější technologie – PHP 7.3, Docker, PHPUnit, MySQL, MongoDB, Redis, Elasticsearch, RabbitMQ, Vue.js. Agilní metodiky jsou denní součástí naší práce.

Více na intraworlds.cz


 

BHS CORRUGATED Fertigungs, Montage, Service s.r.o. 


BHS CORRUGATED v Tachově se již více než 20 let zabývá výrobou papírenských strojů, včetně jejich montáží a servisem. Naším hlavním cílem je dodat stroj, který splňuje nejvyšší nároky zákazníků na kvalitu a funkčnost. BHS dodává svým zákazníkům jak jednotlivé individuální stroje, tak i kompletní linky na výrobu vlnité lepenky. Podporujeme našeho zákazníka nejen v okamžiku dodání stroje, ale i během celého životního cyklu výrobní linky. V současné době je ve firmě BHS Corrugated zaměstnáno v odborných profesích více než 200 zaměstnanců. BHS Corrugated zaměstnává nanejvýš angažované a motivované zaměstnance. Jen takoví jsou schopni naplňovat podnikovou politiku, a tím posilovat konkurenceschopnost firmy na trhu práce.

Více na www.bhs-world.com/cz/homepage/.


 

Safran Cabin CZ s.r.o. 

Safran je světová špička ve výrobě leteckých interiérů a vybavení, bezpečnostních a záchranných systémů pro letectví i kosmonautiku. Naše společnost sídlí v Plzni od roku 2001, kdy byla postavena první výrobní hala pod původním názvem Driessen Aerospace CZ. V roce 2008 došlo k připojení k francouzské společnosti ZODIAC AEROSPACE a od roku 2018 jsme již součástí skupiny Safran. Po této fúzi se Safran stal třetím největším dodavatelem v oblasti leteckého průmyslu na světě. V Plzni se zaměřujeme na vývoj a výrobu kuchyňských modulů a šatních skříní pro rodinu letadel Airbus A320, pro větší letadla vyrábíme odpočívací místnosti pro posádku.
Více na: www.delamedoletadel.cz


 

Shape Corp. Czech Republic, s.r.o. 

My v Shape Corp. vyrábíme kovové výztuhy “nárazníky” do automobilů světoznámých značek, nárazníky vyrábíme z vysokopevnostní oceli pomocí technologií válcování a svařování. Chceme být firmou, kde pracují zdraví a spokojení lidé! Nejen díky akcím a benefitům, které máme pro naše zaměstnance jsme se stali již 4x po sobě Zaměstnavatelem roku! Co vlastně pro naše zaměstnance děláme? • Máme vlastní FITKO, • Grilujeme před budovou společnosti v pracovní dny, • Společně běháme a účastníme se různých maratonů, • Hrajeme beach volejbal a tenis, • Jezdíme na rafty, • Pro děti našich zaměstnanců pořádáme letní a zimní dětský tabor, • Losujeme o VIP vstupenky na FC Victoria Plzeň, • a spoustu dalšího… Mimo tyto akce nabízíme důvěru, respekt, zodpovědnost, příležitost přijímat výzvy, možnost růst a hlavně práci v kolektivu. Nebuď Lama a pojď do Shapu 🙂
Více na: www.shapecorp.com/cs/


 

IMONT spol. s r.o. 

Nabízíme elektroinstalační a elektromontážní práce, VN, NN, bytové, stavební a průmyslové rozvody. Dále provádíme venkovní veřejné osvětlení, kabelové sítě, trafostanice, hromosvody, slaboproudé rozvody, projekty. Zajišťujeme výchozí a následné revize či revize strojů. Díky rozsahu nabízených prací a služeb dokážeme uspokojit i požadavky nejnáročnějších zákazníků. Společnost garantuje spolehlivost a serióznost všech dodávek již od roku 1990. Pružně reagujeme na individuální a speciální požadavky zákazníků a jsme schopni je zajistit vlastními plně kvalifikovanými pracovníky.

Více na www.IMONT.cz


 

CETIN a. s.

Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (CETIN) je významnou součástí skupiny PPF a její telekomunikační divize. Spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Od roku 2015 do 2022 CETIN investuje 22 miliard do rozvoje mobilních a fixních sítí. Naše služby nabízíme telekomunikačním operátorům na národní i mezinárodní úrovni.

Více na www.cetin.cz


 

SITEL, spol. s r.o. 

Společnost SITEL, spol. s r.o. pro výstavbu a provoz komunikačních sítí jako významný systémový integrátor působí na českém trhu od roku 1991. Svým zákazníkům nabízí komplexní paletu služeb od návrhu řešení, přes projekci, projednání, výstavbu, dokumentaci, provoz a servis telekomunikačních a datových sítí i kabelážních a bezpečnostních systémů. Své služby včetně konzultační podpory zajišťuje nejen pro telekomunikační operátory, ale i pro zákazníky ze sektorů energetiky, dopravy, průmyslu, stavebnictví, obrany, vnitra, státní správy, měst a obcí. Rozvoj společnosti poskytuje nové služby v oblasti bezpečnosti (zjišťování úniků médií pomocí optických vláken z produktovodů, oteplování energetických kabelů). Nabízíme i celou řadu netradičních produktů, mezi které patří „Energetický sloupek MSS ENERGO“ a „Multikanál pro stavbu plastových kabelovodů“ nebo stavebnici „pontonů pro sport i rekreaci“. K zajištění rychlých reakčních časů pro své zákazníky v režimu 365/7/24 je připraveno přes 400 zaměstnanců společnosti, a to nejen v Praze, ale i v Brně, Zlíně, Ostravě, Hradci Králové, Liberci, Ústí nad Labem, Plzni a Táboře. Společnost úspěšně působí i na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Německu, Rusku a na Ukrajině, kde má pobočky a zastoupení má i v Kazachstánu.

Více na www.sitel.cz


 

Possehl Electronics Czech Republic s.r.o. 

Possehl Electronics Czech Republic s.r.o. je součástí nadnárodní skupiny Possehl Group, zaměstnávající celosvětově více než 11.500 zaměstnanců. V ČR je významným výrobcem a dodavatelem plastových dílů pro automobilový průmysl. V závodě v Dýšině u Plzně zaměstnává v moderně vybaveném provozu více než 300 zaměstnanců různých profesí. Uplatnění mohou najít ti, kteří se zajímají o technologie podporované roboty s PLC řízením, kamerovými systémy, a dalšími prvky automatizace.“
 

Více na www.possehlelectronics.de


 

BORGERS CS spol. s r. o.

BORGERS CS je součástí německé BORGERS Group čítající 23 výrobních závodů v Evropě, Číně a USA s hlavním sídlem ve vestfálském Bocholtu pod vedením již 5. generace rodiny zakladatele. Původně se firma založená v roce 1866 zaměřovala na výrobu polstrování především pro kočáry, posléze pro automobily, byla první společností na světě, která jako hlavní předmět podnikání začala zpracovávat recyklované materiály pro svou výrobu. Dnes je BORGERS významným dodavatelem většiny světových automobilek. V Rokycanech a dalších třech provozech na Plzeňsku se vyrábějí díly pro vozy značek jako Volkswagen, BMW, Mercedes, Porsche i superluxusní Bentley a Rolls Royce. Jedná se o netkané textilie a výlisky z převážně recyklovaných materiálů, jež se využívají v interiérech, zavazadlovém prostoru a na dalších místech, kde slouží například k odhlučnění vozu. Pozici lídra v oboru dokládá fakt, že s výrobci automobilů spolupracuje již při vývoji nových modelů. Borgers je se svými 4 provozy, více než 3000 zaměstnanci a obratem téměř 6 mld. Kč největším zaměstnavatelem na Plzeňsku a stále roste. V roce 2016 slaví Borgers dvě významná jubilea: 150 let od svého založení a 20 let působení v ČR.

Více na www.borgers-group.com


 

ABB s. r. o.

Mnohé z moderních vymožeností, tak samozřejmých, jako možnost ovládat elektrickou energii pouhým stisknutím spínače, ale i potřebných, jako zvyšovat produktivitu průmyslových závodů, umožňují technologie ABB. Na nich pracuje 140 000 lidí ve 100 zemích světa, z toho více než 3400 v ČR.

ABB je přední světovou společností působící v oblasti energetiky a automatizace. Umožňuje zákazníkům z oblasti průmyslu a distribuce energií zlepšit jejich výkonnost a současně snížit dopad jejich činností na životní prostředí.

Více na new.abb.com/cz


 

VALUE 4industry s.r.o.

Společnost VALUE 4industry s.r.o. poskytuje služby a produkty v oblasti vývoje a konstrukce komponent a funkčních modulů, prototypových nástrojů, testovacích přípravků a zařízení pro dodavatele interiérového vybavení automobilů. V současné době má společnost více než 250 zaměstnanců a sídlí ve vlastním areálu Technologického a vývojového centra v Plzni. Společnost je tak schopna nabídnout ucelené portfolio produktů, kompetencí a služeb v celém rozsahu automobilového procesního cyklu systémových modulů pro interiér, exteriér a akustiku.

Více na www.value-4industry.cz


 

SEAP Rokycany s.r.o. 

SEAP Rokycany je projekční a inženýrská firma s 25 letou tradicí. Předmětem činností a služeb jsou konzultace a poradenství, analýza problémů, způsoby řešení, ekonomická rozvaha, zadání stavby, vypracování studie a projektu pro územní řízení, projekt pro stavební povolení a provedení stavby, odborné posudky pro ochranu životního prostředí, technická pomoc při optimálním výběru dodavatele, autorský dozor odpovědného projektanta. Součástí projektů jsou technické profese elektroinstalace, slaboproudé rozvody, trafostanice, systémy měření a regulace včetně software. SEAP Rokycany hledá do svých řad mladé projektanty, kteří se chtějí dále odborně rozvíjet. Nabízíme řadu zaměstnaneckých výhod, pružnou pracovní dobu, příjemné prostředí, telefon a referentské auto k dispozici, individuální přístup, možnost vzdělá vání zakončené autorizací.

Více na seap.cz


 

Fakulta elektrotechnická ZČU Plzeň

 • Poskytujeme kvalitní vzdělání v perspektivních studijních oborech. Získání bakalářského, magisterského nebo doktorského stupně vzdělání. Přátelské prostředí studia. Podpora talentovaných studentů. Prezenční i kombinovaná forma studia.
 • V oblasti výzkumu a vývoje provádíme špičkový výzkum na mezinárodní úrovni prostřednictvím výzkumného centra RICE. Nabízíme odborné expertizy, inovativní myšlenky, technologie a procesy, nové směry výzkumu a vývoje v elektrotechnice. Prolínání oborů – medicína, ekologie, automotivní technika, elektrotechnika.
 • Spolupracujeme s praxí na řešení reálných úkolů z praxe, možnost studentských a vědeckých projektů, závěrečných prací zadaných s praxí. Řešíme projekty s vysokou mírou aplikace.

Více na fel.zcu.cz


 

Plzeňský Prazdroj, a. s.

Plzeňský Prazdroj je lídrem pivovarnického průmyslu v České republice s dopadem na zaměstnanost a téměř s 50% podílem na pivním trhu. Jsme součástí úspěšné mezinárodní společnosti, což nám dává silné zázemí a možnost rozvíjet naše lidi nejen u nás, ale i v zahraničí. Naše značky budujeme a opečováváme v lokálním prostředí pomocí nejmodernějšího technického vybavení. Náš úspěch stojí na vysoké profesionalitě a cílevědomé práci našich lidí. Jsou to nejcennější, co máme. Podporujeme jejich rozvoj a kariéru. Jsme zodpovědnou společností, staráme se o to, aby naše práce byla v souladu s ochranou životního prostředí.

Více na www.prazdroj.cz


 

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

 • Již 15 let plníme funkci provozovatele a vlastníka železniční dopravní cesty v České republice.
 • Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.
 • Dlouhodobě se profilujeme jako moderní, stabilní a perspektivní společnost.
 • Se svými 17 tisíci zaměstnanci patříme mezi největší zaměstnavatele v České republice.

Více na www.szdc.cz/kariera


 

Sony DADC Czech Republic, s. r. o.

Sony DADC je přední dodavatel disků a digitálních služeb pro zábavní, vzdělávací a informační průmysl. Nabízí prvotřídní řešení pro digitální i fyzický dodavatelský řetězec, softwarové služby a replikaci optických médií.

Plzeňské pobočky jsou součástí celosvětové sítě, která zahrnuje servisní centra, výrobu optických médií, centra distribučních a digitálních služeb v devatenácti různých zemích světa.

Více na https://www.sonydadc.com/careers/europe-asia-pacific/czech-republic/


 

Seznam.cz 

Pracujeme na tom, aby internet byl nejsilnější české médium a na něm Seznam.cz místem první volby.

Více na https://o.seznam.cz/o-nas/


 

viastore SYSTEMS 

Viastore je mezinárodní společností s více než 470 zaměstnanci. Specializujeme se na plánování a implementaci intralogistických řešení – řízení automatizovaných skladů, dopravníkové techniky. Naše projektově-inženýrská kancelář sídlí v Plzni od roku 2005. V současné době je nás v Plzni 14, s plánem růstu až na 25 vývojářů. Dlouhodobě spolupracujeme se studenty, nabízíme praxi při studiu střední školy, příp. během studia vysoké školy.

Více na www.viastore.cz


 

ŠKODA ELECTRIC a. s.

Společnost Škoda Electric, která patří do velké skupiny Škoda Transportation, je zkušeným výrobcem trakčních motorů a po­honů pro lokomotivy, tramvaje, příměstské vlaky, metro, důlní vozidla a zároveň je finálním výrobcem trolejbusů a elektrických autobusů. Společnost věnuje velkou pozornost vývoji a využití nejnovějších technologií pro pohony moderních vozidel městské hromadné dopravy a železnice.

Do vývoje investuje ročně v průměru 5 % svého obratu. Společ­nost aktuálně zaměstnává cca 800 lidí a z toho je téměř 200 specialistů v oblasti technického vývoje, projektů a konstrukce.

Škoda Electric je stabilní, silná a zkušená evropská společnost, která garantuje svým obchodním partnerům kvalitu, spolehli­vost a dlouhodobou spolupráci a svým zaměstnancům prospe­ritu a stabilitu.

Více na www.skoda.cz


 

Fakulta elektrotechnická ČVUT v Praze 

Elektrotechnická fakulta ČVUT vychovává vysokoškolsky vzdělané odborníky v oblasti elektrotechniky, sdělovací techniky, automatizace, informatiky a výpočetní techniky. Absolventi FEL ČVUT nacházejí široké uplatnění nejen v České republice, ale i v zahraničí. V roce 2018 otevírá nový studijní program Lékařská elektronika a bioinformatika.

Více na www.fel.cvut.cz


 

Vodafone

Skupina Vodafone Group poskytuje mobilní služby ve 25 zemích a v dalších 41 spolupracuje s lokálními partnery. Na 19 trzích poskytuje také fixní připojení. Vodafone Group má přibližně 650 milionů zákazníků mobilních služeb a další zákazníky v oblasti pevného připojení i televizního vysílání. Vodafone Česká republika podporuje mladé lidi v získávání praxe, příkladem jsou dvoutýdenní stáže v technologickém oddělení Vodafonu. Letos studenti dostali praktickou zkušenost od základního designování až po finální řešení IoT produktů. Během 14 dnů dokázali postavit 17 IoT funkčních zařízení a navrhli více jak 15 dalších prototypů a vylepšení.
Více na https://www.vodafone.cz/kariera/


 

Informačně vzdělávací středisko Plzeňského kraje Info Kariéra

Naším posláním je podat v Plzeňském kraji pomocnou ruku každému, kdo řeší otázky spojené se vzděláváním a kariérou. Naším cílem je formou kariérového poradenství aktivně a s osobním přístupem pomáhat klientům orientovat se a rozhodovat v otázkách vzdělávání, volby povolání či zaměstnání, profesního růstu a osobního rozvoje. Naším úkolem je sdružovat, vyhodnocovat a poskytovat aktuální informace o regionálním trhu práce (o jeho potřebách a požadavcích) a o trhu vzdělávání. Tyto informace budeme využívat v poradenství a také připravovat a realizovat kurzy, které na regionálním trhu chybí a pomohou k zlepšení uplatnitelnosti obyvatel Plzeňského kraje.
 

Více na www.infokariera.cz


 

SIT Port 

SIT Port je přístavem pro všechny, kdo chtějí vyplout novým směrem. SIT Port, jako každý přístav, je kotel lidí různých příběhů, vizí a nápadů. Jsme místem, kde lze zakotvit a naplánovat nové cesty, odkud vyplouvají velké i malé lodě za obchodními cíli ve světě nebo jen tak pro potěšení z plavby s přáteli.

SIT Port je spojovatelem potřeb a řešení, je to port otevřený pro komunikaci in & out.

Více na https://www.sitport.cz/


 

ETD TRANSFORMÁTORY a.s. 

Naše zkušenost s výrobou a dodávkou výkonových transformátorů a dalších světově uznávaných produktů sahá až do roku 1923. Současným výrobním programem naší společnosti jsou jednofázové a třífázové výkonové transformátory, autotransformátory, pecní transformátory, trakční tlumivky pro použití v odvětví železničního průmyslu a také speciální reaktory. Navazujeme na dědictví závodů Škoda. ETD transformátory jsou navrženy, vyrobeny, testovány a dodávány zákazníkům do celého světa. Kombinujeme tradici, moderní design a moderní technologii produktů. Veškeré transformátory jsou dodávány do místa určení a následně instalovány a testovány. Dodržujeme mezinárodní normy a technické specifikace.

Více na www.etd-bez.cz


 

AŽD Praha s.r.o. 

AŽD Praha je významným ryze českým dodavatelem a výrobcem zabezpečovací, telekomunikační, informační a automatizační techniky, zejména se zaměřením na oblast kolejové a silniční dopravy včetně telematiky a dalších technologií. Společnost zajišťuje výzkum, vývoj, projektování, výrobu, montáž, rekonstrukce a servis zařízení, systémů i investičních celků v těchto hlavních oblastech:

 • železniční doprava
 • provoz metra a závodová doprava
 • oblast telekomunikačních, informačních a radiových systémů
 • telematické aplikace
 • silniční, signalizační a parkovištní systémy
 • nové telefonní a rozhlasové systémy pro řízení železniční dopravy a pro informování cestujících

Produkty, které společnost vyrábí, zachycují nejnovější technické a užitné trendy. Ve firmě AŽD je v současné době zaměstnáno přes 1 500 pracovníků. Díky své dlouholeté tradici, která se datuje již od roku 1954, si firma získala stálou pozici a vedoucí postavení mezi ostatními dodavateli ve svém oboru.

 Více na www.azd.cz/cs/zamestnani