AIMTEC a. s.

Jsme plzeňská společnost, která se zabývá procesními konzultacemi ve výrobních, logistických a distribučních firmách po celém světě. Již 20 let usnadňujeme svým klientům život pomocí chytře využitých informačních technologií – vytváříme systémy pro řízení skladů či dodávek, elektronickou komunikaci i plánování výroby. Jsme jedni z nejlepších v Evropě. Záleží nám na tom, že odvádíme dobrou práci. A víme, že lidé jsou to nejcennější, co máme. Náš úspěch je postaven na kolektivu lidí, kteří mezi sebou spolupracují, nebojí se zeptat a jsou ochotni si navzájem pomoci při řešení jakéhokoliv projektu.

Více na http://kariera.aimtecglobal.com/


 

MARBES CONSULTING s. r. o. 

MARBES CONSULTING s. r. o. – významná konzultační, vývojová a vzdělávací společnost působící v oblasti informačních technologií jako systémový integrátor a dodavatel komplexních SW řešení a služeb do oboru veřejné správy i komerčních zákazníků založených na vlastních produktech (PROXIO, ELOGIO) a dalších aplikacích včetně partnerských (MS Dynamics).

Více na www.marbes.cz


 

Unicorn

Je spousta míst, kde ti dají práci. My v Unicornu k tomu ale přidáme ten správný náboj!
Patříme mezi nejvýznamnější firmy v oblasti informačních a komunikačních technologií v Evropě. Dáme ti příležitost vyvíjet řešení pro největší společnosti na trhu a podílet se na mezinárodních projektech.
K tomu přidáme komplexní systém vzdělávání našich spolupracovníků, jedinečnou možnost kariérního růstu a spoustu zábavy i po práci. U nás zkrátka můžeš pracovat tak, abys z toho něco měl a aby tě to bavilo!

– více než 25 let na trhu
– 15 vývojových center v Evropě
– více než 200 klientů
– projekty ve 25 zemích

Více na www.damevamnaboj.cz


 

ZF Engineering Plzeň s.r.o. 

ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově se řadí mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl. Mezi hlavní vývojová centra skupiny ZF patří ZF Engineering Plzeň s.r.o, kde vyvíjíme a testujeme software pro řídící jednotky automatických převodovek a dalších prvků pohonného systému. Poskytujeme i další služby v oblasti elektroniky, konstrukce, výpočtů a mechatroniky. V současnosti se stále více orientujeme na projekty v oblasti elektromobility a testování vozů přímo v reálném provozu. Produkty naší společnosti se zaměřují na pokročilé integrované systémy, které umožňují vozidlům vidět, myslet a jednat. Spoléháme se na komplexní technologické portfolio senzorů, elektroniky a softwaru a přesné mechanické systémy. Výzkum a vývoj považujeme za důležitou investici do budoucnosti a způsob, jak dosáhnout inovací na vysoké technické úrovni.

Více na www.zf.com nebo www.zf.jobs.cz


 

ZAT a. s. 

Společnost ZAT a. s. vytváří a dodává inteligentní systémy řízení pro široké spektrum oborů do celého světa. Zaměřujeme se na obory s vysokými nároky na bezpečnost a spolehlivost a na technologie a služby vyžadující inovativní a individuální řešení. Svým zákazníkům pomáhá trvale zvyšovat efektivitu provozu jejich technologií.

ZAT a. s. sídlící v Plzni a v Příbrami je nejstarší českou firmou v oboru automatizace technologických procesů s více než padesátiletou historií. Orientuje se na vývoj, projekci, výrobu, instalaci i servis elektronických zařízení, řídicích systémů a jejich komponent a mimo jiné i na výrobu zdravotnických přístrojů. Je vyšším certifikovaným dodavatelem zejména v oborech energetiky, povrchové těžby a dopravy, plynárenství, čistíren odpadních vod, bioplynových stanic a dalších průmyslových oborů.

Více na www.zat.cz/cz/


 

ENERGON ENERGO, s.r.o.

Hlavním zaměřením ENERGONU ENERGO je především výstavba, rekonstrukce a údržba elektrických rozvoden VN, VVN, ZVN v oblasti průmyslu a energetiky. Rozsah činnosti je však daleko širší a zahrnuje i další elektrická zařízení bez rozdílu napětí, včetně výstavby velkých energetických celků „na klíč“. Firma má sídlo v Praze a hlavní provozovnu v Plzni, Jateční 47.

Více na www.energon.cz


 

Elfetex spol. s r.o. – elektrotechnický velkoobchod 

Tradice od roku 1991

  • Člen celosvětové skupiny Würth
  • Síť 24 poboček po celé České republice
  • Výhradní distributor značky PROTEC.class

Společnost ELFETEX, spol. s r.o. vznikla v roce 1991 jako soukromá společnost s cílem působit v oblasti velkoobchodní činnosti prodeje elektroinstalačního materiálu. V současné době patříELFETEX spol. s r.o. v oblasti velkoobchodního prodeje elektroinstalačního materiálu k největším hráčům na českém trhu. Sídlem vedení a řízení společnosti je administrativní budova a centrální logistický sklad v Plzni. V průběhu let společnost vybudovala stabilní síť 24 prodejních míst po celé ČR. Společnost zaměstnává více jak 280 zaměstnanců. Roční obrat činí přes 1,5 miliardy Kč.

WVíce na http://www.elfetex.cz/


 

Lintech, spol. s r. o.

Společnost Lintech, spol. s r. o., byla založena v roce 1993 za účelem vývoje v oblasti laserové technologie, stavby jednoúčelových strojů a zakázkové výroby.

Nabízí prodej laserové technologie a značících systémů (laserové značící, svařovací, řezací a vrtací systémy, mikrobodové značící systémy, razníky, razidla, pneumatické razící stroje), prodej laserové technologie na aplikace (laserového popisování, svařování, gravírování, navařování, řezání a vrtání), služby zakázkového popisu (laserový popis, gravírování, popis reklamních předmětů), konstrukce jednoúčelových strojů, výrobu průmyslových rozvaděčů, služby v oblasti výroby nestandardních razníků a raznic, různých hliníkových dílů zejména pro elektrotechnický průmysl, zakázkové opravy a úpravy nástrojů laserovým svařováním-navařováním, zakázkovou ruční montáž precizních dílů.

Více na www.lintech.cz.


 

EXON s.r.o. 

Patříme mezi přední dodavatele systémů správy dokumentů DMS „document management system“, komplexních služeb digitalizace dokumentů a optimalizace firemních procesů. Našimi zákazníky jsou významné společnosti v České republice a střední Evropě. Na poli DMS působíme od roku 2008 s více jak 15 vývojáři a konzultanty v Plzni a v Praze. Díky našim dlouholetým zkušenostem a vysoce kvalifikovanému týmu odborníků umíme zákazníkům nabídnout a připravit na míru postavená, robustní a spolehlivá řešení. Úspěchem naší společnosti není její značka, ale hlavně zaměstnanci, kteří stojí za našimi produkty a řešeními a přikládají k nim svoji přidanou hodnotu.
Více na www.exon.cz


 

Fakulta aplikovaných věd ZČU Plzeň

Fakulta aplikovaných věd, jak už má ve svém názvu, je velmi úzce spjata s praxí, zejména v oblasti vědy a výzkumu. Studenti se věnují fyzice, informačním technologiím, kybernetice, matematice, geomatice, mechanice a stavitelství a zároveň se podílí na realizaci mnoha zajímavých projektů. Už během studia si studenti vyzkouší nejmodernější přístrojové vybavení a naučí se využívat pokročilé technologie. Díky spolupráci a dobrým vztahům se zahraničními univerzitami mohou studenti Fakulty aplikovaných věd využít možnost zahraničních stáží v mnoha zemích celého světa. Ti, kteří studují zodpovědně, najdou po ukončení studia velmi dobře a snadno uplatnění v praxi. Neprodukujeme nezaměstnané :)

Více na www.fav.zcu.cz


 

Panasonic AVC Networks Czech, s. r. o.

Společnost Panasonic AVC Networks Czech, s. r. o., byla v Plzni založena roku 1996 jako výrobce špičkových televizorů. Postupem času se stala jednou z největších továren v České republice. V Plzeňském kraji je jedním z nejvýznamnějších zaměstnavatelů a exportérů.

V současnosti společnost, kromě moderních televizorů s plochým displejem, vyrábí i BDR přehrávače a nově tepelná čerpadla, které vyváží do více jak 30 evropských zemí.

Více na www.panasonic.com/cz/

 


 

invelt – elektro s. r. o.

Společnost invelt – elektro s. r. o. je ryze česká společnost se sídlem v Plzni, která již více než 24 let realizuje své dodávky ve více než 70 zemích světa.

Dodavatelský program společnosti je zaměřen na řídicí systémy, regulační systémy turbín, kotlů, CHÚV, řízení generátorů – budicí systémy, elektrické ochrany, elektrická měření, synchronizace, regulované pohony a aplikace frekvenčních měničů.

Více na www.invelt.cz


 

 RTsoft s.r.o. 

Naše společnost působí na trhu od roku 2002. S našim více než 35 programátory jsme specialisté na dlouhodobý kontinuální vývoj aplikací a systémů na míru, především webových informačních systémů, ale také mobilních aplikací. Úspěšně přebíráme zavedené projekty anebo vytváříme projekty zcela nové, a to jak malého, tak také velkého rozsahu. V poslední době velmi intenzivně vyvíjíme projekty pro IoS (Internet věcí). Zároveň jsme poskytovatelem žádaných business a marketingových konzultací. Velmi úzce spolupracuje se ZČU v Plzni, konkrétně FAV, kde vedeme BP a DP, nabízíme odborné praxe a placené studijní stáže. Pro vlastní práci na projektech využíváme nejmodernější technologie, nejvíce prostředí PHP a Nette, Javascriptové frameworky, JS (ES6), jQuery, MySQL, Redis, Elasticsearch, React Native, VueJS atd. Poskytujeme špičkové systémy a technologie a neustále se rozrůstáme. Mezi naše největší zákazníky patří eshop Knihy Dobrovský či společnost MND. 

Více na www.rtsoft.cz


 

MATEX PM, s.r.o

Jsme společnost zabývající se zpracováním kovů laserovými technologiemi. Hlavní oblasti naší činnosti jsou laserové kalení, svařování a navařování. Zabýváme se též systémovou integrací. Navrhujeme a realizujeme automatizovaná pracoviště a výrobní linky. Pracujeme převážně pro strojírenské firmy, energetiku a automotive. Náš závod se nachází v Libušínské ulici v Plzni – Božkově.

Více na www.matexpm.com


 

ŠKODA MACHINE TOOL a.s. 

ŠKODA MACHINE TOOL a.s. je přední světovou firmou s výrobou a montáží těžkých horizontálních frézovacích a vyvrtávacích strojů, těžkých soustruhů, otočných stolů, speciálního příslušenství a mnoha dalších produktů.

Více na www.skodamt.com


 

ČEZ, a. s.

Energetická společnost ČEZ je největším energetickým uskupením v České republice i v rámci celé střední a jihovýchodní Evropy. ČEZ je největším výrobcem elektřiny v České republice, dále dodává svým zákazníkům plyn a teplo.

Společnost ČEZ je jádrem rozsáhlé skupiny firem, Skupiny ČEZ, jejíž aktivity zahrnují pestré spektrum činností od těžby surovin, přes výrobu, distribuci a obchod až po oblast telekomunikací, informatiky, jaderného výzkumu, projektování, výstavby a údržby energetických zařízení nebo zpracování vedlejších energetických produktů. Skupina ČEZ se věnuje i dalším činnostem souvisejících s výrobou elektřiny. Je aktivní na poli vědy i inovací, kdy je v celém regionu lídrem v rozvoji chytrých sítí a elektromobilů.

Více na https://www.cez.cz/cs/o-spolecnosti


 

ProMinent Systems spol. s r.o. 

Společnosti ProMinent Systems spol. s.r.o. patří do firemního seskupení ProMinent., které má pobočky po celém světě. Stěžejním výrobním programem je výroba zařízení pro chemické hospodářství a úpravu vody. Firma byla založena v roce 1993 a v současné době má přes 300 zaměstnanců.
více na www.prominentsystems.cz


 

BEKO Engineering, spol. s r.o. 

BEKO Engineering, spol. s r.o.
Anotace: BEKO Engineering působí na trhu již od roku 1991. Patří mezi zkušené a silné dodavatele komplexních CAD řešení v České a Slovenské republice. Společnost BEKO vytvořila od svého vzniku kvalitní zázemí se znalostmi a zkušenostmi, více jak 200 spokojených zákazníků, infrastrukturu, pobočky v Liberci, Praze, Brně, Plzni, Žilině, Bratislavě a Trenčíně.

Více na beko-engineering.cz


 

PDM technology Europe s.r.o.

PDM Technology Europe s.r.o. je dceřinou společností dánské firmy PDM Technology International ApS a hraje významnou roli ve vývoji jejích produktů. Hlavním produktem je modul BLUESTAR PLM, který propojuje CAD s podnikovým ERP. Ve strojírenských společnostech umožňuje sdílení inženýrských dat produktů uživatelům Microsoft Dynamics AX ERP systému. Jsme rostoucí společnost se zákazníky po celém světě. Rozšiřujeme své aktivity v Evropě a Severní Americe, kde byla založena další dceřiná společnost. Pracujeme se špičkovými technologiemi společnosti Microsoft a jsme technologickým lídrem v oboru. Naším pracovním jazykem je angličtina.

Více na https://bluestarplm.com/


 

HARDWARIO s.r.o. 

Znalost digitálních dovedností je důležitá pro naše budoucí generace. Naší misí je inspirovat inovátory zítřka a pomoct jim získat digitální dovednosti na projektech z reálného světa už dnes. Přijďte se seznámit se stavebnicí elektroniky BigClown, která je základem této mise. Představíme vám také příklady úspěšné spolupráce škol a firem při realizaci projektů internetu věcí a Průmyslu 4.0.
Více na  bigclown.com


 

EUROSOFT-Control s. r. o.

EUROSOFT-Control s. r. o. je česká společnost působící v oboru průmyslové automatizace.

Realizujeme dílčí i komplexní zakázky od spolupráce na koncepci řízení, přes elektrodokumentaci, výrobu rozvaděčů až po vývoj softwaru a instalaci v místě určení.

Naše rozvaděče a software pohání linky po celém světě.

Více na eurosoft-control.cz


 

Metropolitní univerzita Praha 

Metropolitní univerzita Praha poskytuje vzdělání v bakalářském, magisterském a doktorském stupni studia, což ji řadí v České republice mezi jednu z mála soukromých vysokých škol s univerzitním statutem. MUP působí v Praze, Plzni, Liberci a Hradci Králové. Pro veřejnost, ale i pro své studenty nabízí MUP také přípravné kurzy na Cambridge Exams s možností složení zkoušky přímo na univerzitě či kurzy češtiny pro cizince. Budovy školy jsou bezbariérové, studenti s tělesným postižením mohou studovat v programu „Škola bez bariér“, který realizuje MUP od akademického roku 2003/2004.

Od svého založení v roce 2001 nabízí univerzita studijní obory v oblasti mezinárodních teritoriálních vztahů, právní specializace a mezinárodních ekonomických vztahů, a to jak v prezenční, tak v kombinované formě, v českém a anglickém jazyce.

Více na www.mup.cz


 

CAD. Serve s.r.o

Jsme projekční firma s více než patnáctiletou tradicí. S využitím nejmodernějšího softwaru tvoříme 3D modely technologických celků pro zákazníky v České republice,zahraničí. Za samozřejmost považujeme vysokou kvalitu odvedené práce, korektní jednání, spolehlivost.
Více na  www.cadserve.cz


 

Valeo

Vyvíjíme a vyrábíme díly pro chytrá a ekologická auta. Není nás vidět a stejně jsme přítomni. Vylepšujeme auta tak, aby se Ti lépe řídilo. Naše umění tkví v bezpečné a příjemné jízdě. Máme to v malíčku od deklarace proměnných až do mechanického endu. Pomáháme při parkování v nákupních centrech v podobě sebeparkovacích aut, při nenadálých okolnostech v podobě automatického brzdění, při předjíždění v podobě hlídaní mrtvého úhlu. S námi se ani nezapotíš. My totiž umíme i klimatizace! Až si příště sedneš do auta, vzpomeň si na nás a buď v klidu. V České republice máme výrobní závody v Humpolci, Žebráku a Rakovníku, jedno z nejmodernějších tuzemských vývojových center v Praze a testovací polygon v Milovicích. Pracuje u nás celkem 3 500 zaměstnanců. Celosvětově máme 155 výrobních závodů, 58 vývojových center a 15 distribučních skladů. Zaměstnáváme 91 800 lidí ve 32 zemích a systematicky investujeme přes 11 % z prodeje do výzkumu a vývoje.

Více na valeo.cz/


 

MD ELEKTRONIK spol. s r. o.

MD ELEKTRONIK, spol. s r. o., je předním výrobcem kabelových propojek pro automobilový průmysl. Společnost je součástí koncernu HEIDENHAIN, který zaměstnává přes 60 000 zaměstnanců ve více než 60 pobočkách.

Společnost byla založena v roce 1993, od té doby se neustále rozvíjí až do dnešní podoby 7 výrobních hal s moderní správní budovou. V současné době zaměstnává přes 3000 zaměstnanců v nejrůznějších výrobních, technologických i technickohospodářských profesích a patří k nejvýznamnějším zaměstnavatelům Plzeňského kraje.

Více na www.md-elektronik.de


 

NOVEM Car Interior design k.s. 

S hlavním sídlem ve Vorbachu jsme celosvětovým lídrem na trhu ve výrobě dekorativních prvků do interiérů luxusních osobních automobilů. Mezi naše zákazníky patří renomovaní výrobci aut v prémiovém segmentu jako Audi, BMW, Daimler, Porsche nebo Maserati. Udělejte společně s námi zásadní krok ve své kariéře.
Více na  www.novem.com


 

ŠKODA TRANSPORTATION a. s.

Jen málokterá značka proslavila Českou republiku ve světě tak, jako plzeňská Škoda. S jejími výrobky se lidé setkávají již více než sto padesát let. Škoda Transportation a její dceřiné firmy se cíleně zaměřují na obor dopravního strojírenství, mezi klíčové výrobky patří nízkopodlažní tramvaje, elektrické lokomotivy, metro, příměstské vlakové jednotky, trolejbusy, ale i trakční motory či kompletní pohony pro dopravní systémy. Za uplynulé roky společnost investovala miliardy korun do výzkumu a vývoje nových systémů, technologií a postupů. Moderní výrobky s logem Škoda vznikají ve zcela novém zázemí, které bylo před několika lety postaveno v tradičním plzeňském areálu za více než dvě miliardy korun. V současnosti zaměstnává přes pět tisíc lidí v Plzni, Praze, Ostravě, nebo Šumperku, kteří pracují v moderních provozech a mohou se spolehnout na dlouhodobě stabilní prostředí.

Více na www.skoda.cz


 

LASSELSBERGER, s. r. o.

Společnost LASSELSBERGER, s. r. o., je jediný výrobce keramických obkladů RAKO v České republice a v evropském měřítku se řadí k největším výrobcům obkladových materiálů.

V pěti výrobních závodech Chlumčany, Lubná u Rakovníka, Horní Bříza, Podbořany a Borovany pracuje v současnosti 1600 zaměstnanců. Výrobní kapacita byla v roce 2015 přibližně 28 milionů metrů čtverečních. Firma rozšiřuje své výrobní technologie, závody se výrazněmodernizujía zvyšují zaměstnanost v jednotlivých závodech.

Přestože se firma zabývá keramickou výrobou, cílí na poměrně širokou skupinu profesí. Pro své plně automatizované provozy hledá kvalifikované zaměstnance z oblasti elektro. Pracujte pro výrobce keramických obkladů RAKO.

Více na www.rako.cz/o-nas/kariera/pro-studenty.html


 

OMEXOM GA Energo s. r. o.

 OMEXOM GA Energo patří dlouhodobě mezi lídry v segmentu elektromontáží v České republice. Poskytuje komplexní dodávky v oblasti projektování, výstavby a oprav vedení všech napěťových úrovní, rozvoden a transformoven a technologií SMART CITY. Zajišťuje pohotovostní havarijní službu v rámci distribuční a přenosové soustavy a rovněž městům a obcím při provozu veřejného osvětlení.

Společnost zahájila svou činnost v roce 1993, nyní má 11 poboček po celém území ČR a dceřinou společnost OMEXOM Slovensko.V roce 2015 přistoupila společnost ke značce Omexom propojující 250 obchodních jednotek zabývajících se přenosem, distribucí a transformací elektrické energie ve 40 zemích světa.

 Více informací o dění ve firmě a aktivitách zaměstnanců naleznete na www.facebook.com/omexomgaenergo.cz


 

KONTRON ECT design s.r.o

Vyvíjíme embedded počítače. To jsou skoro všechny ostatní, když pomineme ty osobní :-). Naše počítače, nebo počítačové komponenty, zajišťují například wifi v letadlech, řídí ventilaci v ponorkách, monitorují životní funkce pacientů, nebo třeba ovládají různé průmyslové stroje. Uplatnění u nás naleznou nejen šikovní elektrotechnici, programátoři, ale i konstruktéři. Jsme součástí mezinárodní společnosti se sídlem v Německu. Naše plzeňská pobočka zde působí již od roku 2000. Jsme firma rodinného typu, dbáme na dobré vztahy. Sídlíme na adrese „Teslova 1“ na Borských polích a všech našich téměř 40 vývojářů se snaží této adrese dělat čest. Naše motto je „Práce hrou!“ :-)

Více na kontron.com


 

 JTEKT Automotive Czech Plzen s.r.o. 

Naše společnost JTEKT je pevnou a důležitou součástí japonského koncernu JTEKT Corporation. V Plzni na Borských Polích sídlíme od roku 2006 a zaměstnáváme více než 1000 zaměstnanců. Díky našim zkušenostem a precizní práci jsme se stali dodavateli řídících systémů do automobilů světových značek jako Audi, Mercedes, BMW nebo Toyota. Naše výrobní a technologické procesy probíhají za neustálého vývoje s ohledem na kvalitu a efektivitu. Již řadu let patříme mezi lídry na trhu práce v Plzeňském kraji, v roce 2019 jsme získali ocenění v podobě 3. místa v soutěži Zaměstnavatel regionu.

Více na  www.jtekt.cz


 

Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. 

Naše společnost  píše  svoji  historii od roku 1899, kdy byl zahájen provoz elektrické dráhy.

V roce 1929 jsme zahájili dopravu autobusovou a rok 1941 byl premiérovým pro trolejbusy. Dnes těmito prostředky najedeme více než 15 mil. km ročně a přepravíme téměř 110 milionů cestujících. Jsme týmem, který má vůli a chuť rozšiřovat oblasti podnikání naší společnosti, a proto u všech zaměstnanců vítáme iniciativu a inovativní nápady. Aktuálně hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří chtějí řídit autobusy, trolejbusy, popř. tramvaje a rovněž přivítáme zaměstnance se vzděláním v oboru elektro.

Nabízíme zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí včetně nadstandardní nabídky zaměstnaneckých benefitů.

Více na www.pmdp.cz


 

PeHToo a.s. 

Společnost PeHToo a.s. v Horšovském Týně, se více než 50 let zabývá výrobou technických vstřikovaných a montovaných plastových produktů. Mezi naše zákazníky patří výrobci klimatizačních jednotek, interiérových textilií, automotive technologií a mnoha dalších modulů do automobilů.

V současné době zaměstnáváme přibližně 350 zaměstnanců a patříme mezi významné zaměstnavatele v domažlickém regionu. Neustále modernizujeme naše pracovní prostředí. V loňském roce jsme dokončili novou výrobní halu a nové skladovací prostory.

Máme velmi početnou skupinu zaměstnanců, kteří zde pracují řadu let. Vážíme si toho a poskytujeme jim věrnostní program při pracovních a životních jubileích a při odchodu do důchodu. Pro zaměstnance i pro veřejnost pořádáme různé společenské akce, sponzorujeme rovněž kulturní akce města Horšovský Týn. Zároveň spolupracujeme s regionálními školami a poskytujeme odbornou praxi studentům zejména z technických oborů.

Více na http://pehtoo.com/


 

Konplan s. r. o. 

Jsme součástí Krones AG, předního světového dodavatele strojů a zařízení pro nápojový průmysl. Působíme v Plzni, v roce 2017 oslavíme 10 let od založení a mateřské firmě dodáváme především inženýringové služby v oblastech vývoje software, elektro konstrukce, strojní konstrukce. Naši aplikační inženýři pomáhají uvádět do provozu nápojové linky u zákazníků Krones po celém světě, navštíví tak provozy např. Coca-Coly, Pepsi&Co., Heinekenu a nebo Nestlé. Mezi významné české zákazníky patří PilsnerUrquell, Mattoni, Bohemia Sekt nebo Kofola.

V současné době je nás ve společnosti 130, ale chceme růst až na 300 zaměstnanců. Tento rozvojový plán umožňuje každému z nás dále se rozvíjet a pracovat i na projektech ve vývoji.

Spolupracujeme se studenty, umožňujeme praxi při studiu střední školy, či částečný pracovní úvazek při studiu vysoké školy.

Více na www.konplan.cz


 


strojní 
ZČU Plzeň

FST ZČU nabízí vzdělání v nejrůznějších oborech, které mají v Evropě budoucnost. Velmi úzká spolupráce se zahraničními technickými VŠ a s tradičními i novými průmyslovými podniky v Plzni a okolí poskytuje studentům již v průběhu studia možnost zahraničních stáží či získání praxe, a tím i úspěšný start do pracovního života.

Státem akreditované studijní programy garantují kvalitní přípravu pro další uplatnění.

Více na fst.zcu.cz


 

Faiveley Transport Czech a.s.

Jsme francouzsko-americká výrobní společnost, která se zaměřuje na výrobu komponentů pro železniční průmysl. • U nás v Plzni vyrábíme pantografy, elektromechanické systémy, brzdové systémy a dveře pro kolejová vozidla. • Aktuálně zaměstnáváme 470 zaměstnanců a jsme přátelský tým složený z lidí zapálených pro řemeslo a vlaky. • Pobočky máme po celém světě ve více jak 30-ti zemích, kde pracuje celkem více než 20.000 zaměstnanců. • Máme také skvěle fungující oddělení servisu a engineering pro vývoj elektrozařízení. • Našimi největšími zákazníky jsou Alstom, Bombardier, CRRC, Hyundai Rotem či Škoda. • Tradice naší firmy spadá až do roku 1934, kdy vznikla v Blovicích společnost LEKOV a od této doby se neustále posouváme a rosteme.
Více na www.wabtec.com


 

Daikin Industries Czech Republic s. r. o.

Společnost Daikin je předním světovým výrobcem zařízení pro vytápění, větrání a klimatizaci, včetně tepelných čerpadel a chladicích řešení. Firma dodává inovativní řešení klimatizace vnitřních prostor v prémiové kvalitě, která odpovídá měnícím se potřebám zákazníků z řad soukromých osob, obchodu a průmyslu.

Jednu z nejvýznamnějších rolí v rámci celé korporace zastává závod v Plzni. Od roku 2013 vyrostly v rámci industriální zóny Borská pole obrovské prostory, ve kterých se ročně vyrábí více než 1 800 000 kusů klimatizací. Ty jsou distribuovány nejen po celé Evropě, ale také na Arabský poloostrov nebo do Jihoafrické republiky.

V posledních letech expanduje plzeňská pobočka díky svému vývojovému centru, které je svým špičkovým vybavením jedním z nejmodernějších nejen v rámci České republiky ale i celé Evropy.

Více na www.daikinczech.cz/


 

CCA Group a. s.

CCA Group a.s. je předním poskytovatelem informačních systémů v České republice se zaměřením na obory systémová integrace, správa dokumentů a business intelligence. Na trhu IT služeb působí od roku 1991 a je zavedenou firmou s více jak 80 zaměstnanci v Praze, Plzni a Brně. CCA je původem zkratkou slov Computer, Consultancy and Applications, které do současnosti popisují hlavní pilíře služeb, které společnost poskytuje. Nadále se zabýváme a reflektujeme poslední trendy IT technologií, softwarových aplikací a pracujeme s nejmodernější technikou na trhu. Z tohoto důvodu jsme schopni plnit požadavky našich zákazníků a nabízet moderní řešení, které našim zákazníkům zpřehlední a usnadní práci.

Více na www.cca.cz


 

 

IntraWorlds 

V Plzni je nás 25-30 a již od roku 2008 tu vyvíjíme webovou aplikaci, kterou používají naši klienti po celém světě. Jsme dceřinou společností německé mateřské firmy IntraWorlds GmbH, která je předním poskytovatelem softwaru v oblasti hledání talentů. Fungujeme jako jediné vývojové centrum naší firmy. Snažíme se o progresivní vývoj v souladu s aktuálními webovými standardy. Používáme nejnovější technologie – PHP 7.3, Docker, PHPUnit, MySQL, MongoDB, Redis, Elasticsearch, RabbitMQ, Vue.js. Agilní metodiky jsou denní součástí naší práce.

Více na intraworlds.cz


 

 BHS CORRUGATED Fertigungs, Montage, Service s.r.o. 


BHS CORRUGATED v Tachově se již více než 20 let zabývá výrobou papírenských strojů, včetně jejich montáží a servisem. Naším hlavním cílem je dodat stroj, který splňuje nejvyšší nároky zákazníků na kvalitu a funkčnost. BHS dodává svým zákazníkům jak jednotlivé individuální stroje, tak i kompletní linky na výrobu vlnité lepenky. Podporujeme našeho zákazníka nejen v okamžiku dodání stroje, ale i během celého životního cyklu výrobní linky. V současné době je ve firmě BHS Corrugated zaměstnáno v odborných profesích více než 200 zaměstnanců. BHS Corrugated zaměstnává nanejvýš angažované a motivované zaměstnance. Jen takoví jsou schopni naplňovat podnikovou politiku, a tím posilovat konkurenceschopnost firmy na trhu práce.

Více na www.bhs-world.com/cz/homepage/.


 

Siemens, s. r. o.

Patříme mezi největší elektrotechnické firmy v České republice a již 126 let jsme zde zárukou těch nejlepších technologií. Pomáháme rozvíjet český průmysl, energetiku, zdravotnictví a infrastrukturu naší země. V Česku vytváříme více než deset tisíc pracovních míst a výrobky Siemens se značkou Made in Czech Republic vyvážíme do celého světa.

Naším cílem je být atraktivním zaměstnavatelem na trhu práce a získávat kvalitní zaměstnance. Proto investujeme do rozvojových programů a nabízíme řadu nadstandardních benefitů, které pomáhají sladit osobní a pracovní život.

Spolupracujeme také se studenty a čerstvými absolventy středních a vysokých škol.

Více na http://www.siemens.cz


 

Safran Cabin CZ s.r.o. 

Safran je světová špička ve výrobě leteckých interiérů a vybavení, bezpečnostních a záchranných systémů pro letectví i kosmonautiku. Naše společnost sídlí v Plzni od roku 2001, kdy byla postavena první výrobní hala pod původním názvem Driessen Aerospace CZ. V roce 2008 došlo k připojení k francouzské společnosti ZODIAC AEROSPACE a od roku 2018 jsme již součástí skupiny Safran. Po této fúzi se Safran stal třetím největším dodavatelem v oblasti leteckého průmyslu na světě. V Plzni se zaměřujeme na vývoj a výrobu kuchyňských modulů a šatních skříní pro rodinu letadel Airbus A320, pro větší letadla vyrábíme odpočívací místnosti pro posádku.
Více na: www.delamedoletadel.cz


 

 Shape Corp. Czech Republic, s.r.o. 

My v Shape Corp. vyrábíme kovové výztuhy “nárazníky” do automobilů světoznámých značek, nárazníky vyrábíme z vysokopevnostní oceli pomocí technologií válcování a svařování. Chceme být firmou, kde pracují zdraví a spokojení lidé! Nejen díky akcím a benefitům, které máme pro naše zaměstnance jsme se stali již 3x po sobě Zaměstnavatelem roku! Co vlastně pro naše zaměstnance děláme? • Máme vlastní FITKO, • Grilujeme před budovou společnosti v pracovní dny, • Společně běháme a účastníme se různých maratonů, • Hrajeme beach volejbal a tenis, • Jezdíme na rafty, • Pro děti našich zaměstnanců pořádáme letní a zimní dětský tabor, • Losujeme o VIP vstupenky na FC Victoria Plzeň, • a spoustu dalšího… Mimo tyto akce nabízíme důvěru, respekt, zodpovědnost, příležitost přijímat výzvy, možnost růst a hlavně práci v kolektivu. Nebuď Lama a pojď do Shapu :-)
Více na: www.shapecorp.com/cs/


 

IMONT spol. s r.o. 

Nabízíme elektroinstalační a elektromontážní práce, VN, NN, bytové, stavební a průmyslové rozvody. Dále provádíme venkovní veřejné osvětlení, kabelové sítě, trafostanice, hromosvody, slaboproudé rozvody, projekty. Zajišťujeme výchozí a následné revize či revize strojů. Díky rozsahu nabízených prací a služeb dokážeme uspokojit i požadavky nejnáročnějších zákazníků. Společnost garantuje spolehlivost a serióznost všech dodávek již od roku 1990. Pružně reagujeme na individuální a speciální požadavky zákazníků a jsme schopni je zajistit vlastními plně kvalifikovanými pracovníky.

Více na www.IMONT.cz


 

 CETIN a. s.

Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (CETIN) je významnou součástí skupiny PPF a její telekomunikační divize. Spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Od roku 2015 do 2022 CETIN investuje 22 miliard do rozvoje mobilních a fixních sítí. Naše služby nabízíme telekomunikačním operátorům na národní i mezinárodní úrovni.

Více na www.cetin.cz


 

SITEL, spol. s r.o. 

Společnost SITEL, spol. s r.o. pro výstavbu a provoz komunikačních sítí jako významný systémový integrátor působí na českém trhu od roku 1991. Svým zákazníkům nabízí komplexní paletu služeb od návrhu řešení, přes projekci, projednání, výstavbu, dokumentaci, provoz a servis telekomunikačních a datových sítí i kabelážních a bezpečnostních systémů. Své služby včetně konzultační podpory zajišťuje nejen pro telekomunikační operátory, ale i pro zákazníky ze sektorů energetiky, dopravy, průmyslu, stavebnictví, obrany, vnitra, státní správy, měst a obcí. Rozvoj společnosti poskytuje nové služby v oblasti bezpečnosti (zjišťování úniků médií pomocí optických vláken z produktovodů, oteplování energetických kabelů). Nabízíme i celou řadu netradičních produktů, mezi které patří „Energetický sloupek MSS ENERGO“ a „Multikanál pro stavbu plastových kabelovodů“ nebo stavebnici „pontonů pro sport i rekreaci“. K zajištění rychlých reakčních časů pro své zákazníky v režimu 365/7/24 je připraveno přes 400 zaměstnanců společnosti, a to nejen v Praze, ale i v Brně, Zlíně, Ostravě, Hradci Králové, Liberci, Ústí nad Labem, Plzni a Táboře. Společnost úspěšně působí i na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Německu, Rusku a na Ukrajině, kde má pobočky a zastoupení má i v Kazachstánu.

Více na www.sitel.cz


 

 Possehl Electronics Czech Republic s.r.o. 

Possehl Electronics Czech Republic s.r.o. je součástí nadnárodní skupiny Possehl Group, zaměstnávající celosvětově více než 11.500 zaměstnanců. V ČR je významným výrobcem a dodavatelem plastových dílů pro automobilový průmysl. V závodě v Dýšině u Plzně zaměstnává v moderně vybaveném provozu více než 300 zaměstnanců různých profesí. Uplatnění mohou najít ti, kteří se zajímají o technologie podporované roboty s PLC řízením, kamerovými systémy, a dalšími prvky automatizace.“
 

Více na www.possehlelectronics.de


 

BORGERS CS spol. s r. o.

BORGERS CS je součástí německé BORGERS Group čítající 23 výrobních závodů v Evropě, Číně a USA s hlavním sídlem ve vestfálském Bocholtu pod vedením již 5. generace rodiny zakladatele. Původně se firma založená v roce 1866 zaměřovala na výrobu polstrování především pro kočáry, posléze pro automobily, byla první společností na světě, která jako hlavní předmět podnikání začala zpracovávat recyklované materiály pro svou výrobu. Dnes je BORGERS významným dodavatelem většiny světových automobilek. V Rokycanech a dalších třech provozech na Plzeňsku se vyrábějí díly pro vozy značek jako Volkswagen, BMW, Mercedes, Porsche i superluxusní Bentley a Rolls Royce. Jedná se o netkané textilie a výlisky z převážně recyklovaných materiálů, jež se využívají v interiérech, zavazadlovém prostoru a na dalších místech, kde slouží například k odhlučnění vozu. Pozici lídra v oboru dokládá fakt, že s výrobci automobilů spolupracuje již při vývoji nových modelů. Borgers je se svými 4 provozy, více než 3000 zaměstnanci a obratem téměř 6 mld. Kč největším zaměstnavatelem na Plzeňsku a stále roste. V roce 2016 slaví Borgers dvě významná jubilea: 150 let od svého založení a 20 let působení v ČR.

Více na www.borgers-group.com


 

ABB s. r. o.

Mnohé z moderních vymožeností, tak samozřejmých, jako možnost ovládat elektrickou energii pouhým stisknutím spínače, ale i potřebných, jako zvyšovat produktivitu průmyslových závodů, umožňují technologie ABB. Na nich pracuje 140 000 lidí ve 100 zemích světa, z toho více než 3400 v ČR.

ABB je přední světovou společností působící v oblasti energetiky a automatizace. Umožňuje zákazníkům z oblasti průmyslu a distribuce energií zlepšit jejich výkonnost a současně snížit dopad jejich činností na životní prostředí.

Více na new.abb.com/cz


 

VALUE 4industry s.r.o.

Společnost VALUE 4industry s.r.o. poskytuje služby a produkty v oblasti vývoje a konstrukce komponent a funkčních modulů, prototypových nástrojů, testovacích přípravků a zařízení pro dodavatele interiérového vybavení automobilů. V současné době má společnost více než 250 zaměstnanců a sídlí ve vlastním areálu Technologického a vývojového centra v Plzni. Společnost je tak schopna nabídnout ucelené portfolio produktů, kompetencí a služeb v celém rozsahu automobilového procesního cyklu systémových modulů pro interiér, exteriér a akustiku.

Více na www.value-4industry.cz


 

SEAP Rokycany s.r.o. 

SEAP Rokycany je projekční a inženýrská firma s 25 letou tradicí. Předmětem činností a služeb jsou konzultace a poradenství, analýza problémů, způsoby řešení, ekonomická rozvaha, zadání stavby, vypracování studie a projektu pro územní řízení, projekt pro stavební povolení a provedení stavby, odborné posudky pro ochranu životního prostředí, technická pomoc při optimálním výběru dodavatele, autorský dozor odpovědného projektanta. Součástí projektů jsou technické profese elektroinstalace, slaboproudé rozvody, trafostanice, systémy měření a regulace včetně software. SEAP Rokycany hledá do svých řad mladé projektanty, kteří se chtějí dále odborně rozvíjet. Nabízíme řadu zaměstnaneckých výhod, pružnou pracovní dobu, příjemné prostředí, telefon a referentské auto k dispozici, individuální přístup, možnost vzdělá vání zakončené autorizací.

Více na seap.cz


 

Fakulta elektrotechnická ZČU Plzeň

  • Poskytujeme kvalitní vzdělání v perspektivních studijních oborech. Získání bakalářského, magisterského nebo doktorského stupně vzdělání. Přátelské prostředí studia. Podpora talentovaných studentů. Prezenční i kombinovaná forma studia.
  • V oblasti výzkumu a vývoje provádíme špičkový výzkum na mezinárodní úrovni prostřednictvím výzkumného centra RICE. Nabízíme odborné expertizy, inovativní myšlenky, technologie a procesy, nové směry výzkumu a vývoje v elektrotechnice. Prolínání oborů – medicína, ekologie, automotivní technika, elektrotechnika.
  • Spolupracujeme s praxí na řešení reálných úkolů z praxe, možnost studentských a vědeckých projektů, závěrečných prací zadaných s praxí. Řešíme projekty s vysokou mírou aplikace.

Více na fel.zcu.cz


 

Plzeňský Prazdroj, a. s.

Plzeňský Prazdroj je lídrem pivovarnického průmyslu v České republice s dopadem na zaměstnanost a téměř s 50% podílem na pivním trhu. Jsme součástí úspěšné mezinárodní společnosti, což nám dává silné zázemí a možnost rozvíjet naše lidi nejen u nás, ale i v zahraničí. Naše značky budujeme a opečováváme v lokálním prostředí pomocí nejmodernějšího technického vybavení. Náš úspěch stojí na vysoké profesionalitě a cílevědomé práci našich lidí. Jsou to nejcennější, co máme. Podporujeme jejich rozvoj a kariéru. Jsme zodpovědnou společností, staráme se o to, aby naše práce byla v souladu s ochranou životního prostředí.

Více na www.prazdroj.cz


 

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

  • Již 15 let plníme funkci provozovatele a vlastníka železniční dopravní cesty v České republice.
  • Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.
  • Dlouhodobě se profilujeme jako moderní, stabilní a perspektivní společnost.
  • Se svými 17 tisíci zaměstnanci patříme mezi největší zaměstnavatele v České republice.

Více na http://www.szdc.cz/


 

Sony DADC Czech Republic, s. r. o.

Sony DADC je přední dodavatel disků a digitálních služeb pro zábavní, vzdělávací a informační průmysl. Nabízí prvotřídní řešení pro digitální i fyzický dodavatelský řetězec, softwarové služby a replikaci optických médií.

Plzeňské pobočky jsou součástí celosvětové sítě, která zahrnuje servisní centra, výrobu optických médií, centra distribučních a digitálních služeb v devatenácti různých zemích světa.

Více na https://www.sonydadc.com/careers/europe-asia-pacific/czech-republic/


 

Seznam.cz 

Pracujeme na tom, aby internet byl nejsilnější české médium a na něm Seznam.cz místem první volby.

Více na https://o.seznam.cz/o-nas/


 

viastore SYSTEMS 

Viastore je mezinárodní společností s více než 470 zaměstnanci. Specializujeme se na plánování a implementaci intralogistických řešení – řízení automatizovaných skladů, dopravníkové techniky. Naše projektově-inženýrská kancelář sídlí v Plzni od roku 2005. V současné době je nás v Plzni 14, s plánem růstu až na 25 vývojářů. Dlouhodobě spolupracujeme se studenty, nabízíme praxi při studiu střední školy, příp. během studia vysoké školy.

Více na www.viastore.cz


 

ŠKODA ELECTRIC a. s.

Společnost Škoda Electric, která patří do velké skupiny Škoda Transportation, je zkušeným výrobcem trakčních motorů a po­honů pro lokomotivy, tramvaje, příměstské vlaky, metro, důlní vozidla a zároveň je finálním výrobcem trolejbusů a elektrických autobusů. Společnost věnuje velkou pozornost vývoji a využití nejnovějších technologií pro pohony moderních vozidel městské hromadné dopravy a železnice.

Do vývoje investuje ročně v průměru 5 % svého obratu. Společ­nost aktuálně zaměstnává cca 800 lidí a z toho je téměř 200 specialistů v oblasti technického vývoje, projektů a konstrukce.

Škoda Electric je stabilní, silná a zkušená evropská společnost, která garantuje svým obchodním partnerům kvalitu, spolehli­vost a dlouhodobou spolupráci a svým zaměstnancům prospe­ritu a stabilitu.

Více na www.skoda.cz


 

Vaše firma

Popis Vaší firmy….