PDM technology Europe s.r.o.

PDM Technology Europe s.r.o. je dceřinou společností dánské firmy PDM Technology International ApS a hraje významnou roli ve vývoji jejích produktů. Hlavním produktem je modul BLUESTAR PLM, který propojuje CAD s podnikovým ERP. Ve strojírenských společnostech umožňuje sdílení inženýrských dat produktů uživatelům Microsoft Dynamics AX ERP systému. Jsme rostoucí společnost se zákazníky po celém světě. Rozšiřujeme své aktivity v Evropě a Severní Americe, kde byla založena další dceřiná společnost. Pracujeme se špičkovými technologiemi společnosti Microsoft a jsme technologickým lídrem v oboru. Naším pracovním jazykem je angličtina.

Více na https://bluestarplm.com/


 

LASSELSBERGER, s. r. o.

Společnost LASSELSBERGER, s. r. o., je jediný výrobce keramických obkladů RAKO v České republice a v evropském měřítku se řadí k největším výrobcům obkladových materiálů.

V pěti výrobních závodech Chlumčany, Lubná u Rakovníka, Horní Bříza, Podbořany a Borovany pracuje v současnosti 1600 zaměstnanců. Výrobní kapacita byla v roce 2015 přibližně 28 milionů metrů čtverečních. Firma rozšiřuje své výrobní technologie, závody se výrazněmodernizujía zvyšují zaměstnanost v jednotlivých závodech.

Přestože se firma zabývá keramickou výrobou, cílí na poměrně širokou skupinu profesí. Pro své plně automatizované provozy hledá kvalifikované zaměstnance z oblasti elektro. Pracujte pro výrobce keramických obkladů RAKO.

Více na www.rako.cz/o-nas/kariera/pro-studenty.html


 

Fakulta elektrotechnická ZČU Plzeň

 • Poskytujeme kvalitní vzdělání v perspektivních studijních oborech. Získání bakalářského, magisterského nebo doktorského stupně vzdělání. Přátelské prostředí studia. Podpora talentovaných studentů. Prezenční i kombinovaná forma studia.
 • V oblasti výzkumu a vývoje provádíme špičkový výzkum na mezinárodní úrovni prostřednictvím výzkumného centra RICE. Nabízíme odborné expertizy, inovativní myšlenky, technologie a procesy, nové směry výzkumu a vývoje v elektrotechnice. Prolínání oborů – medicína, ekologie, automotivní technika, elektrotechnika.
 • Spolupracujeme s praxí na řešení reálných úkolů z praxe, možnost studentských a vědeckých projektů, závěrečných prací zadaných s praxí. Řešíme projekty s vysokou mírou aplikace.

Více na fel.zcu.cz


 

ZAT a. s. 

Společnost ZAT a. s. vytváří a dodává inteligentní systémy řízení pro široké spektrum oborů do celého světa. Zaměřujeme se na obory s vysokými nároky na bezpečnost a spolehlivost a na technologie a služby vyžadující inovativní a individuální řešení. Svým zákazníkům pomáhá trvale zvyšovat efektivitu provozu jejich technologií.

ZAT a. s. sídlící v Plzni a v Příbrami je nejstarší českou firmou v oboru automatizace technologických procesů s více než padesátiletou historií. Orientuje se na vývoj, projekci, výrobu, instalaci i servis elektronických zařízení, řídicích systémů a jejich komponent a mimo jiné i na výrobu zdravotnických přístrojů. Je vyšším certifikovaným dodavatelem zejména v oborech energetiky, povrchové těžby a dopravy, plynárenství, čistíren odpadních vod, bioplynových stanic a dalších průmyslových oborů.

Více na www.zat.cz/cz/


 

AIMTEC a. s.

Jsme plzeňská společnost, která se zabývá procesními konzultacemi ve výrobních, logistických a distribučních firmách po celém světě. Již 20 let usnadňujeme svým klientům život pomocí chytře využitých informačních technologií – vytváříme systémy pro řízení skladů či dodávek, elektronickou komunikaci i plánování výroby. Jsme jedni z nejlepších v Evropě. Záleží nám na tom, že odvádíme dobrou práci. A víme, že lidé jsou to nejcennější, co máme. Náš úspěch je postaven na kolektivu lidí, kteří mezi sebou spolupracují, nebojí se zeptat a jsou ochotni si navzájem pomoci při řešení jakéhokoliv projektu.

Více na http://kariera.aimtecglobal.com/


 

 INEL – Market, s.r.o.

V oblasti informačních technologií jsme více než 25 let přední společností v oboru. Nabízíme nejmodernější trendy a systémy. Realizujeme řešení od soukromých domů po celé výrobní, nemocniční, administrativní a školní komplexy. Kamerové systémy, zabezpečovací systémy, požární signalizace, dohledová centra, přístupové systémy, evidence majetku, inteligentní ovládání budov a domácností, interaktivní tabule a panely, projekční a ozvučovací technika, Smart City – bezpečná škola, informační a bezpečnostní systémy, skenery obličeje, IT technologie, telekomunikace, projekční činnost, strukturovaná kabeláž, svařování optických vláken, signalizační systémy sestra – pacient.

Více na www.inel.cz


 

SOFO Group a.s. 

Poskytujeme konzultační a vývojové služby od roku 2005. Zaměřujeme se na poradenství v oblasti informačních technologií, procesního řízení, dotací a také na vývoj SW nástrojů na podporu našich služeb i na zakázku pro klienty. Realizujeme zajímavé rozvojové projekty nejen u komerčních subjektů, ale také ve veřejné správě. Klademe velký důraz na profesní rozvoj našich zaměstnanců, podporujeme je v rámci dalšího studia nebo prostřednictvím odborných a jazykových kurzů. Dlouhodobě spolupracujeme s univerzitami a vysokými školami. Nabízíme odborné praxe a stáže, práci na částečný úvazek, ale také stabilní, dlouhodobé a perspektivní zaměstnání. Hledáme schopné, motivované studenty a absolventy VOŠ nebo VŠ se zájmem o oblast IT a managementu, kteří na sobě chtějí dál pracovat. Proč zvolit odbornou praxi nebo nastartovat kariéru právě u nás? • Tvůrčí práce na rozvojových projektech pro široké spektrum klientů. • Individuální přístup a plánování osobního a profesního rozvoje. • Možnost zajímavého profesního růstu. • Práce v mladém kolektivu. • Pružná pracovní doba.

Více na www.sofo.cz


 

Panasonic AVC Networks Czech, s. r. o.

Společnost Panasonic AVC Networks Czech, s. r. o., byla v Plzni založena roku 1996 jako výrobce špičkových televizorů. Postupem času se stala jednou z největších továren v České republice. V Plzeňském kraji je jedním z nejvýznamnějších zaměstnavatelů a exportérů.

V současnosti společnost, kromě moderních televizorů s plochým displejem, vyrábí i BDR přehrávače a nově tepelná čerpadla, které vyváží do více jak 30 evropských zemí.

 

Více na www.panasonic.com/cz/

 


 

K+B Elektro – Technik spol. s r. o.

Společnost byla založena v roce 1991. Zákazníkům poskytuje komplexní dodávky a montáže ve všech oblastech silnoproudu, slaboproudu, měření a regulace, včetně zpracování projektové dokumentace a zajištění nepřetržitého záručního i pozáručního servisu. Ve velké míře se zabývá rovněž výrobou nízkonapěťových rozvaděčů pro potřeby vlastních zakázek i externích zákazníků. V současnosti zaměstnává více než 100 pracovníků s bohatou praxí v elektromontážních činnostech.

Více na www.kbelektro.cz


 

 RTsoft s.r.o. 

Naše společnost působí na trhu od roku 2002. S našim více než 35 programátory jsme specialisté na dlouhodobý kontinuální vývoj aplikací a systémů na míru, především webových informačních systémů, ale také mobilních aplikací. Úspěšně přebíráme zavedené projekty anebo vytváříme projekty zcela nové, a to jak malého, tak také velkého rozsahu. V poslední době velmi intenzivně vyvíjíme projekty pro IoS (Internet věcí). Zároveň jsme poskytovatelem žádaných business a marketingových konzultací. Velmi úzce spolupracuje se ZČU v Plzni, konkrétně FAV, kde vedeme BP a DP, nabízíme odborné praxe a placené studijní stáže. Pro vlastní práci na projektech využíváme nejmodernější technologie, nejvíce prostředí PHP a Nette, Javascriptové frameworky, JS (ES6), jQuery, MySQL, Redis, Elasticsearch, React Native, VueJS atd. Poskytujeme špičkové systémy a technologie a neustále se rozrůstáme. Mezi naše největší zákazníky patří eshop Knihy Dobrovský či společnost MND. 

Více na www.rtsoft.cz


 

EUROSOFT-Control s. r. o.

EUROSOFT-Control s. r. o. je česká společnost působící v oboru průmyslové automatizace.

Realizujeme dílčí i komplexní zakázky od spolupráce na koncepci řízení, přes elektrodokumentaci, výrobu rozvaděčů až po vývoj softwaru a instalaci v místě určení.

Naše rozvaděče a software pohání linky po celém světě.

Více na eurosoft-control.cz


 

OMEXOM GA Energo s. r. o.

 OMEXOM GA Energo patří dlouhodobě mezi lídry v segmentu elektromontáží v České republice. Poskytuje komplexní dodávky v oblasti projektování, výstavby a oprav vedení všech napěťových úrovní, rozvoden a transformoven a technologií SMART CITY. Zajišťuje pohotovostní havarijní službu v rámci distribuční a přenosové soustavy a rovněž městům a obcím při provozu veřejného osvětlení.

Společnost zahájila svou činnost v roce 1993, nyní má 11 poboček po celém území ČR a dceřinou společnost OMEXOM Slovensko.V roce 2015 přistoupila společnost ke značce Omexom propojující 250 obchodních jednotek zabývajících se přenosem, distribucí a transformací elektrické energie ve 40 zemích světa.

 Více informací o dění ve firmě a aktivitách zaměstnanců naleznete na www.facebook.com/omexomgaenergo.cz


 

Konplan s. r. o. 

Jsme součástí Krones AG, předního světového dodavatele strojů a zařízení pro nápojový průmysl. Působíme v Plzni, v roce 2017 oslavíme 10 let od založení a mateřské firmě dodáváme především inženýringové služby v oblastech vývoje software, elektro konstrukce, strojní konstrukce. Naši aplikační inženýři pomáhají uvádět do provozu nápojové linky u zákazníků Krones po celém světě, navštíví tak provozy např. Coca-Coly, Pepsi&Co., Heinekenu a nebo Nestlé. Mezi významné české zákazníky patří PilsnerUrquell, Mattoni, Bohemia Sekt nebo Kofola.

V současné době je nás ve společnosti 130, ale chceme růst až na 300 zaměstnanců. Tento rozvojový plán umožňuje každému z nás dále se rozvíjet a pracovat i na projektech ve vývoji.

Spolupracujeme se studenty, umožňujeme praxi při studiu střední školy, či částečný pracovní úvazek při studiu vysoké školy.

Více na www.konplan.cz


 

Plzeňský Prazdroj, a. s.

Plzeňský Prazdroj je lídrem pivovarnického průmyslu v České republice s dopadem na zaměstnanost a téměř s 50% podílem na pivním trhu. Jsme součástí úspěšné mezinárodní společnosti, což nám dává silné zázemí a možnost rozvíjet naše lidi nejen u nás, ale i v zahraničí. Naše značky budujeme a opečováváme v lokálním prostředí pomocí nejmodernějšího technického vybavení. Náš úspěch stojí na vysoké profesionalitě a cílevědomé práci našich lidí. Jsou to nejcennější, co máme. Podporujeme jejich rozvoj a kariéru. Jsme zodpovědnou společností, staráme se o to, aby naše práce byla v souladu s ochranou životního prostředí.

Více na www.prazdroj.cz


 

Unicorn

Je spousta míst, kde ti dají práci. My v Unicornu k tomu ale přidáme ten správný náboj!
Patříme mezi nejvýznamnější firmy v oblasti informačních a komunikačních technologií v Evropě. Dáme ti příležitost vyvíjet řešení pro největší společnosti na trhu a podílet se na mezinárodních projektech.
K tomu přidáme komplexní systém vzdělávání našich spolupracovníků, jedinečnou možnost kariérního růstu a spoustu zábavy i po práci. U nás zkrátka můžeš pracovat tak, abys z toho něco měl a aby tě to bavilo!

– více než 25 let na trhu
– 15 vývojových center v Evropě
– více než 200 klientů
– projekty ve 25 zemích

Více na www.damevamnaboj.cz


 

Inventi Development s.r.o. 

Jsme Inventi, mladá IT firma, která se za 7 let na trhu rozrostla na 180 zaměstnanců se skvělými výsledky. Úspěch připisujeme našemu mottu „It’s about the people“, v Inventi je to opravdu především o nás, o lidech. Naši leadři nám umožňují se osobně rozvíjet a dle našich přání nás posouvají dál profesním směrem. Díky tomu děláme práci, která nás baví a neustále se učíme něčemu novému. Kompetence v Inventi zahrnují vývoj SW, analýzu, testování a projektové řízení. Během práce v Inventi se dostaneš k projektům ve významných firmách jako jsou T-mobile, Siemens, GPE nebo velké bankovní instituce typu Komerční banka, Moneta, ČSOB a jiné. Jak se může zdát neorientujeme se pouze na český trh, ale naši zaměstnanci mají možnost pracovat například na projektu v Číně, který se věnuje vývoji mobilních aplikací. Důkazem toho, že jsme v Inventi úspěšní může být i umístění v žebříčku Deloitte Fast 50, který hodnotí nejrychleji rostoucí evropské firmy v oblasti technologií.

Více na www.inventi.cz


 

MARBES CONSULTING s. r. o. 

MARBES CONSULTING s. r. o. – významná konzultační, vývojová a vzdělávací společnost působící v oblasti informačních technologií jako systémový integrátor a dodavatel komplexních SW řešení a služeb do oboru veřejné správy i komerčních zákazníků založených na vlastních produktech (PROXIO, ELOGIO) a dalších aplikacích včetně partnerských (MS Dynamics).

Více na www.marbes.cz


 

invelt – elektro s. r. o.

Společnost invelt – elektro s. r. o. je ryze česká společnost se sídlem v Plzni, která již více než 24 let realizuje své dodávky ve více než 70 zemích světa.

Dodavatelský program společnosti je zaměřen na řídicí systémy, regulační systémy turbín, kotlů, CHÚV, řízení generátorů – budicí systémy, elektrické ochrany, elektrická měření, synchronizace, regulované pohony a aplikace frekvenčních měničů.

Více na www.invelt.cz


 

BEKO Engineering, spol. s r.o. 

BEKO Engineering působí na trhu již od roku 1991 a je členem BEKO Engineering & Informatik Gmbh CO KG. Patří mezi zkušené a silné dodavatele komplexních PLM řešení (CATIA, ENOVIA, DELMIA a 3DEXPERIENCE). Zabývá se poradenskou službou v oblasti implementace SW a IT, engineerskými službami a školením. Společnost BEKO vytvořila od svého vzniku kvalitní zázemí se znalostmi a zkušenostmi s více jak 200 spokojených zákazníků v oblasti automotive, železničního průmyslu, leteckého průmyslu a stavebního průmyslu. Působnost je po celé ČR a na Slovensku. Pobočky naleznete v Liberci, Praze, Brně, Plzni a Žilině.

Více na beko-engineering.cz


 

ŠKODA TRANSPORTATION a. s.

Jen málokterá značka proslavila Českou republiku ve světě tak, jako plzeňská Škoda. S jejími výrobky se lidé setkávají již více než sto padesát let. Škoda Transportation a její dceřiné firmy se cíleně zaměřují na obor dopravního strojírenství, mezi klíčové výrobky patří nízkopodlažní tramvaje, elektrické lokomotivy, metro, příměstské vlakové jednotky, trolejbusy, ale i trakční motory či kompletní pohony pro dopravní systémy. Za uplynulé roky společnost investovala miliardy korun do výzkumu a vývoje nových systémů, technologií a postupů. Moderní výrobky s logem Škoda vznikají ve zcela novém zázemí, které bylo před několika lety postaveno v tradičním plzeňském areálu za více než dvě miliardy korun. V současnosti zaměstnává přes pět tisíc lidí v Plzni, Praze, Ostravě, nebo Šumperku, kteří pracují v moderních provozech a mohou se spolehnout na dlouhodobě stabilní prostředí.

Více na www.skoda.cz


 

 

IMONT spol. s r.o. 

Nabízíme elektroinstalační a elektromontážní práce, VN, NN, bytové, stavební a průmyslové rozvody. Dále provádíme venkovní veřejné osvětlení, kabelové sítě, trafostanice, hromosvody, slaboproudé rozvody, projekty. Zajišťujeme výchozí a následné revize či revize strojů. Díky rozsahu nabízených prací a služeb dokážeme uspokojit i požadavky nejnáročnějších zákazníků. Společnost garantuje spolehlivost a serióznost všech dodávek již od roku 1990. Pružně reagujeme na individuální a speciální požadavky zákazníků a jsme schopni je zajistit vlastními plně kvalifikovanými pracovníky.

Více na www.IMONT.cz


 

Asteelflash Plzeň s.r.o. 

Asteelflash Plzeň s.r.o. je předním světovým výrobcem elektronických sestav a zařízení. Společnost je součástí skupiny Asteelflash, která celosvětově zaměstnává cca. 7 000 zaměstnanců. Jsme dynamicky se rozvíjející společnost.

Více na www.asteelflash.com


 

KERMI s. r. o.

Kermi s. r. o. Stříbro zaměstnává 800 zaměstnanců a plánuje další rozšíření výroby.

Do našeho výrobního spektra patří především prémiové designové radiátory, trubkové radiátory, topné stěny, konvektory a od roku 2012 rodina registrových radiátorů. Většinou se jedná o zakázkovou výrobu.

Rozmanitost produktů a nasazené technologie vyžadují kvalifikované a dobře vyškolené pracovníky.  Uvědomujeme si, že dnešní turbulentní tržní prostředí klade velké nároky na konkurenceschopnost našich produktů a služeb. Z tohoto důvodu neustále přizpůsobujeme strategii firmy tak, aby byly naplněné naše mise a vize, a zlepšujeme procesy s cílem zvyšování provozní a celkové excelence.

Více na www.kermi.cz


 

ABB s. r. o.

Mnohé z moderních vymožeností, tak samozřejmých, jako možnost ovládat elektrickou energii pouhým stisknutím spínače, ale i potřebných, jako zvyšovat produktivitu průmyslových závodů, umožňují technologie ABB. Na nich pracuje 140 000 lidí ve 100 zemích světa, z toho více než 3400 v ČR.

ABB je přední světovou společností působící v oblasti energetiky a automatizace. Umožňuje zákazníkům z oblasti průmyslu a distribuce energií zlepšit jejich výkonnost a současně snížit dopad jejich činností na životní prostředí.

Více na new.abb.com/cz


 

PeHToo a.s. 

Společnost PeHToo a.s. v Horšovském Týně, se více než 50 let zabývá výrobou technických vstřikovaných a montovaných plastových produktů. Mezi naše zákazníky patří výrobci klimatizačních jednotek, interiérových textilií, automotive technologií a mnoha dalších modulů do automobilů.

V současné době zaměstnáváme přibližně 350 zaměstnanců a patříme mezi významné zaměstnavatele v domažlickém regionu. Neustále modernizujeme naše pracovní prostředí. V loňském roce jsme dokončili novou výrobní halu a nové skladovací prostory.

Máme velmi početnou skupinu zaměstnanců, kteří zde pracují řadu let. Vážíme si toho a poskytujeme jim věrnostní program při pracovních a životních jubileích a při odchodu do důchodu. Pro zaměstnance i pro veřejnost pořádáme různé společenské akce, sponzorujeme rovněž kulturní akce města Horšovský Týn. Zároveň spolupracujeme s regionálními školami a poskytujeme odbornou praxi studentům zejména z technických oborů.

Více na http://pehtoo.com/


 

BARTON STUDIO s. r. o.

Navrhovat webové stránky a e-shopy nás baví. Internetu rozumíme a umíme rozpoznat to nejefektivnější řešení v každé situaci.

V naší kanceláři:

 • tvoříme zajímavé projekty
 • hrajeme fér
 • plánujeme, navrhujeme, testujeme, vyhodnocujeme
 • vzděláváme sebe i ostatní
 • slavíme úspěchy vždy společně

Rádi vám to ukážeme.

Více na www.bartonstudio.cz


 

Fakulta aplikovaných věd ZČU Plzeň

Fakulta aplikovaných věd, jak už má ve svém názvu, je velmi úzce spjata s praxí, zejména v oblasti vědy a výzkumu. Studenti se věnují fyzice, informačním technologiím, kybernetice, matematice, geomatice, mechanice a stavitelství a zároveň se podílí na realizaci mnoha zajímavých projektů. Už během studia si studenti vyzkouší nejmodernější přístrojové vybavení a naučí se využívat pokročilé technologie. Díky spolupráci a dobrým vztahům se zahraničními univerzitami mohou studenti Fakulty aplikovaných věd využít možnost zahraničních stáží v mnoha zemích celého světa. Ti, kteří studují zodpovědně, najdou po ukončení studia velmi dobře a snadno uplatnění v praxi. Neprodukujeme nezaměstnané 🙂
Více na www.fav.zcu.cz

 

Fakulta strojní ZČU Plzeň

FST ZČU nabízí vzdělání v nejrůznějších oborech, které mají v Evropě budoucnost. Velmi úzká spolupráce se zahraničními technickými VŠ a s tradičními i novými průmyslovými podniky v Plzni a okolí poskytuje studentům již v průběhu studia možnost zahraničních stáží či získání praxe, a tím i úspěšný start do pracovního života.

Státem akreditované studijní programy garantují kvalitní přípravu pro další uplatnění.

Více na fst.zcu.cz


 

ZODIAC GALLEYS EUROPE s. r. o.

Společnost ZODIAC GALLEYS EUROPE, pobočka francouzské společnosti Zodiac Aerospace s výrobními závody po celém světě, vyrábí v Plzni na Borských polích interiéry pro dopravní letadla Airbus. Úspěšná stabilní společnost má v Plzni 650 zaměstnanců a je výhradním dodavatelem kuchyňských modulů pro letadla A320. Vyrábí také odpočinkové místnosti pro posádku pro letadla A330.

Více na www.zodiacaerospace.com


 

 LEONI

Společnost LEONI slaví v letošním roce 100 let od svého vzniku. Nyní vlastní koncern LEONI 80 dceřiných společností po celém světě, které zaměstnávají cca. 79 tis. zaměstnanců. 21 společností z toho je v Německu. Ostatní v dalších 21 zemích vč. České republiky, kde jsou dva závody, z toho jeden v Ostrově u Stříbra, který vznikl v roce 2006 ve Stříbře z původní společnosti SIEMENS a Alcoa a prošel krátkou historií vč. přestěhování za Stříbra do průmyslové zóny D1. Společnost LEONI v Čechách (pod názvem neumatic cz) zaměstnává ca. 200 zaměstnanců a dodává kabelové svazky pro průmyslové užití do celého světa.

Více na www.leoni.com/en/


 

Sony DADC Czech Republic, s. r. o.

Sony DADC je přední dodavatel disků a digitálních služeb pro zábavní, vzdělávací a informační průmysl. Nabízí prvotřídní řešení pro digitální i fyzický dodavatelský řetězec, softwarové služby a replikaci optických médií.

Plzeňské pobočky jsou součástí celosvětové sítě, která zahrnuje servisní centra, výrobu optických médií, centra distribučních a digitálních služeb v devatenácti různých zemích světa.

Více na https://www.sonydadc.com/careers/europe-asia-pacific/czech-republic/


 

ČSOB, a.s.

Jsme jedničkou v klíčových segmentech finančního trhu a součástí mezinárodní skupiny KBC. Můžeme zaručit stabilní zázemí a daří se nám dlouhodobě uspokojovat přání našich klientů. Nenabízíme produkty, ale nejvhodnější řešení. HLEDÁME Hledáme ty z vás: • kteří se v týmu neztratí, ale zároveň se umí sami rozhodovat, • kteří jsou proaktivní a chtějí se neustále rozvíjet, • kterým komunikativnost není cizí. NABÍZÍME Dáme ti prostor pro tvůj profesní růst. U nás se neztratíš, protože umíme nastartovat tvoji kariéru.

Více na www.csob.cz


 

 

Valeo

Vyvíjíme a vyrábíme díly pro chytrá a ekologická auta. Není nás vidět a stejně jsme přítomni. Vylepšujeme auta tak, aby se Ti lépe řídilo. Naše umění tkví v bezpečné a příjemné jízdě. Máme to v malíčku od deklarace proměnných až do mechanického endu. Pomáháme při parkování v nákupních centrech v podobě sebeparkovacích aut, při nenadálých okolnostech v podobě automatického brzdění, při předjíždění v podobě hlídaní mrtvého úhlu. S námi se ani nezapotíš. My totiž umíme i klimatizace! Až si příště sedneš do auta, vzpomeň si na nás a buď v klidu. V České republice máme výrobní závody v Humpolci, Žebráku a Rakovníku, jedno z nejmodernějších tuzemských vývojových center v Praze a testovací polygon v Milovicích. Pracuje u nás celkem 3 500 zaměstnanců. Celosvětově máme 155 výrobních závodů, 58 vývojových center a 15 distribučních skladů. Zaměstnáváme 91 800 lidí ve 32 zemích a systematicky investujeme přes 11 % z prodeje do výzkumu a vývoje.

Více na valeo.cz/


 

 Shape Corp. Czech Republic, s.r.o. 

My v Shape Corp. vyrábíme kovové výztuhy “nárazníky” do automobilů světoznámých značek, nárazníky vyrábíme z vysokopevnostní oceli pomocí technologií válcování a svařování. Chceme být firmou, kde pracují zdraví a spokojení lidé! Nejen díky akcím a benefitům, které máme pro naše zaměstnance jsme se stali již 3x po sobě Zaměstnavatelem roku! Co vlastně pro naše zaměstnance děláme? • Máme vlastní FITKO, • Grilujeme před budovou společnosti v pracovní dny, • Společně běháme a účastníme se různých maratonů, • Hrajeme beach volejbal a tenis, • Jezdíme na rafty, • Pro děti našich zaměstnanců pořádáme letní a zimní dětský tabor, • Losujeme o VIP vstupenky na FC Victoria Plzeň, • a spoustu dalšího… Mimo tyto akce nabízíme důvěru, respekt, zodpovědnost, příležitost přijímat výzvy, možnost růst a hlavně práci v kolektivu. Nebuď Lama a pojď do Shapu 🙂
Více na: www.shapecorp.com/cs/


 

 Informačně vzdělávací středisko Plzeňského kraje Info Kariéra

Naším posláním je podat v Plzeňském kraji pomocnou ruku každému, kdo řeší otázky spojené se vzděláváním a kariérou. Naším cílem je formou kariérového poradenství aktivně a s osobním přístupem pomáhat klientům orientovat se a rozhodovat v otázkách vzdělávání, volby povolání či zaměstnání, profesního růstu a osobního rozvoje. Naším úkolem je sdružovat, vyhodnocovat a poskytovat aktuální informace o regionálním trhu práce (o jeho potřebách a požadavcích) a o trhu vzdělávání. Tyto informace budeme využívat v poradenství a také připravovat a realizovat kurzy, které na regionálním trhu chybí a pomohou k zlepšení uplatnitelnosti obyvatel Plzeňského kraje.
 

Více na www.infokariera.cz


 

 CETIN a. s.

Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (CETIN) je významnou součástí skupiny PPF a její telekomunikační divize. Spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Od roku 2015 do 2022 CETIN investuje 22 miliard do rozvoje mobilních a fixních sítí. Naše služby nabízíme telekomunikačním operátorům na národní i mezinárodní úrovni.

Více na www.cetin.cz


 

VALUE 4industry s.r.o.

Společnost VALUE 4industry s.r.o. poskytuje služby a produkty v oblasti vývoje a konstrukce komponent a funkčních modulů, prototypových nástrojů, testovacích přípravků a zařízení pro dodavatele interiérového vybavení automobilů. V současné době má společnost více než 250 zaměstnanců a sídlí ve vlastním areálu Technologického a vývojového centra v Plzni. Společnost je tak schopna nabídnout ucelené portfolio produktů, kompetencí a služeb v celém rozsahu automobilového procesního cyklu systémových modulů pro interiér, exteriér a akustiku.

Více na www.value-4industry.cz


 

Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. 

Naše společnost  píše  svoji  historii od roku 1899, kdy byl zahájen provoz elektrické dráhy.

V roce 1929 jsme zahájili dopravu autobusovou a rok 1941 byl premiérovým pro trolejbusy. Dnes těmito prostředky najedeme více než 15 mil. km ročně a přepravíme téměř 110 milionů cestujících. Jsme týmem, který má vůli a chuť rozšiřovat oblasti podnikání naší společnosti, a proto u všech zaměstnanců vítáme iniciativu a inovativní nápady. Aktuálně hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří chtějí řídit autobusy, trolejbusy, popř. tramvaje a rovněž přivítáme zaměstnance se vzděláním v oboru elektro.

Nabízíme zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí včetně nadstandardní nabídky zaměstnaneckých benefitů.

Více na www.pmdp.cz


 

Lintech, spol. s r. o.

Společnost Lintech, spol. s r. o., byla založena v roce 1993 za účelem vývoje v oblasti laserové technologie, stavby jednoúčelových strojů a zakázkové výroby.

Nabízí prodej laserové technologie a značících systémů (laserové značící, svařovací, řezací a vrtací systémy, mikrobodové značící systémy, razníky, razidla, pneumatické razící stroje), prodej laserové technologie na aplikace (laserového popisování, svařování, gravírování, navařování, řezání a vrtání), služby zakázkového popisu (laserový popis, gravírování, popis reklamních předmětů), konstrukce jednoúčelových strojů, výrobu průmyslových rozvaděčů, služby v oblasti výroby nestandardních razníků a raznic, různých hliníkových dílů zejména pro elektrotechnický průmysl, zakázkové opravy a úpravy nástrojů laserovým svařováním-navařováním, zakázkovou ruční montáž precizních dílů.

Více na www.lintech.cz.


 

ŠKODA ELECTRIC a. s.

Společnost Škoda Electric, která patří do velké skupiny Škoda Transportation, je zkušeným výrobcem trakčních motorů a po­honů pro lokomotivy, tramvaje, příměstské vlaky, metro, důlní vozidla a zároveň je finálním výrobcem trolejbusů a elektrických autobusů. Společnost věnuje velkou pozornost vývoji a využití nejnovějších technologií pro pohony moderních vozidel městské hromadné dopravy a železnice.

Do vývoje investuje ročně v průměru 5 % svého obratu. Společ­nost aktuálně zaměstnává cca 800 lidí a z toho je téměř 200 specialistů v oblasti technického vývoje, projektů a konstrukce.

Škoda Electric je stabilní, silná a zkušená evropská společnost, která garantuje svým obchodním partnerům kvalitu, spolehli­vost a dlouhodobou spolupráci a svým zaměstnancům prospe­ritu a stabilitu.

Více na www.skoda.cz


 

ČEZ, a. s.

Energetická společnost ČEZ je největším energetickým uskupením v České republice i v rámci celé střední a jihovýchodní Evropy. ČEZ je největším výrobcem elektřiny v České republice, dále dodává svým zákazníkům plyn a teplo.

Společnost ČEZ je jádrem rozsáhlé skupiny firem, Skupiny ČEZ, jejíž aktivity zahrnují pestré spektrum činností od těžby surovin, přes výrobu, distribuci a obchod až po oblast telekomunikací, informatiky, jaderného výzkumu, projektování, výstavby a údržby energetických zařízení nebo zpracování vedlejších energetických produktů. Skupina ČEZ se věnuje i dalším činnostem souvisejících s výrobou elektřiny. Je aktivní na poli vědy i inovací, kdy je v celém regionu lídrem v rozvoji chytrých sítí a elektromobilů.

Více na: https://www.cez.cz/cs/o-spolecnosti


 

Element Materials Technology Pilsen s.r.o. 

Element je vedoucí světová skupina nezávislých laboratoří zabývajících se testováním materiálů.

Více na www.element.com


 

STUDENT AGENCY k. s. 

Historie STUDENT AGENCY se začala psát v roce 1993, kdy Radim Jančura, tehdy podnikavý student brněnského VUT, založil agenturu zprostředkovávající au pair pobyty studentům z České republiky. Díky tvrdé práci a odhodlání začalo přicházet stále více klientů, takže Radim Jančura v roce 1996 založil společnost STUDENT AGENCY a přijal první zaměstnance.

Nyní jsme největší agenturou v České a Slovenské republice, která zprostředkovává pracovní, au pair a jazykové pobyty v zahraničí. Díky více než dvacetileté zkušenosti je STUDENT AGENCY značkou, které lze věřit. Poskytujeme komplexní servis a máme tým koordinátorů s vlastními zkušenostmi ze zahraničních pobytů. Těšíme se na další setkání se studenty či absolventy plzeňské VOŠ a SPŠE, kteří mají zájem vycestovat do zahraničí a účastnit se některého z našich pracovních, au pair pobytů nebo jazykových kurzů či studijních pobytů v zahraničí. Rádi poradíme před odjezdem, v průběhu pobytu i po Vašem návratu.

Více na www.pracovnipobyty.cz http://www.jazykovepobyty.cz


 

BORGERS CS spol. s r. o.

BORGERS CS je součástí německé BORGERS Group čítající 23 výrobních závodů v Evropě, Číně a USA s hlavním sídlem ve vestfálském Bocholtu pod vedením již 5. generace rodiny zakladatele. Původně se firma založená v roce 1866 zaměřovala na výrobu polstrování především pro kočáry, posléze pro automobily, byla první společností na světě, která jako hlavní předmět podnikání začala zpracovávat recyklované materiály pro svou výrobu. Dnes je BORGERS významným dodavatelem většiny světových automobilek. V Rokycanech a dalších třech provozech na Plzeňsku se vyrábějí díly pro vozy značek jako Volkswagen, BMW, Mercedes, Porsche i superluxusní Bentley a Rolls Royce. Jedná se o netkané textilie a výlisky z převážně recyklovaných materiálů, jež se využívají v interiérech, zavazadlovém prostoru a na dalších místech, kde slouží například k odhlučnění vozu. Pozici lídra v oboru dokládá fakt, že s výrobci automobilů spolupracuje již při vývoji nových modelů. Borgers je se svými 4 provozy, více než 3000 zaměstnanci a obratem téměř 6 mld. Kč největším zaměstnavatelem na Plzeňsku a stále roste. V roce 2016 slaví Borgers dvě významná jubilea: 150 let od svého založení a 20 let působení v ČR.

Více na www.borgers-group.com


 

SEAP Rokycany s.r.o. 

SEAP Rokycany je projekční a inženýrská firma s 25 letou tradicí. Předmětem činností a služeb jsou konzultace a poradenství, analýza problémů, způsoby řešení, ekonomická rozvaha, zadání stavby, vypracování studie a projektu pro územní řízení, projekt pro stavební povolení a provedení stavby, odborné posudky pro ochranu životního prostředí, technická pomoc při optimálním výběru dodavatele, autorský dozor odpovědného projektanta. Součástí projektů jsou technické profese elektroinstalace, slaboproudé rozvody, trafostanice, systémy měření a regulace včetně software. SEAP Rokycany hledá do svých řad mladé projektanty, kteří se chtějí dále odborně rozvíjet. Nabízíme řadu zaměstnaneckých výhod, pružnou pracovní dobu, příjemné prostředí, telefon a referentské auto k dispozici, individuální přístup, možnost vzdělá vání zakončené autorizací.

Více na seap.cz


 

Fakulta elektrotechnická ČVUT v Praze 

Elektrotechnická fakulta ČVUT vychovává vysokoškolsky vzdělané odborníky v oblasti elektrotechniky, sdělovací techniky, automatizace, informatiky a výpočetní techniky. Absolventi FEL ČVUT nacházejí široké uplatnění nejen v České republice, ale i v zahraničí. V roce 2018 otevírá nový studijní program Lékařská elektronika a bioinformatika.

Více na www.fel.cvut.cz


 

Microsoft ČR

Společnost Microsoft byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.
Na českém trhu jsme jednou z mála společností, která dlouhodobě a systematicky investuje do podpory školství. Součástí programu Partneři ve vzdělávání jsou různé iniciativy pro učitele, ředitele škol i studenty. Například prostřednictvím iniciativy Vzděláváme pro budoucnost pomáháme školám efektivně zapojit tablety a další dotyková zařízení s operačním systémem Windows do výuky. Pro studenty základních, středních a vysokých škol každoročně v rámci programu YouthSpark připravujeme řadu zajímavých soutěží a nabídek (Imagine Cup, Office Prezentiáda, Studentské trenérské centrum), díky kterým mohou studenti získat zajímavou zkušenost, inspiraci i software zdarma.

Více na www.microsoft.com


 

Úřad práce ČR, EURES

Úřad práce České republiky se po vstupu do EU (2004) stal součástí sítě EURES (z angl. EURopean Employment Services – Evropské služby zaměstnanosti), jejímž cílem je usnadňovat mezinárodní pracovní mobilitu. Aktivit EURES se účastní všech 28 členských státu EU, včetně Norska, Islandu a Lichtenštejnska, které jsou součástí EHP. Dohodu o účasti v síti má i Švýcarsko.

Úkolem sítě je poskytovat informační a poradenské služby uchazečům o práci, pracujícím i zaměstnavatelům, kteří chtějí využít práva volného pohybu osob. Tyto služby zajištují EURES poradci a kontaktní pracovníci na krajských pobočkách a vybraných pracovištích Úřadu práce a také databáze na Evropském portále pracovní mobility.

Více na www.eures.cz , www.eures.europa.eu


 

Z.L.D. s.r.o. 

Z.L.D. s.r.o. je systémový integrátor, dodavatel komplexních systémů řešení ochrany informací, majetku, osob a problematiky krizového řízení. Vyvinul systém IVISEC ™, který byl navržen s důrazem na schopnost integrovat libovolnou technologii nebo systém bez omezení. Každá technologie je zdrojem informací, které efektivně zpracovává, kategorizuje a ukládá jako oznámení a poté předává do našeho systému pro další zpracování. Každé oznámení je zpracováno a vyhodnocováno konfigurovatelnými podmínkami a pravidly, které jednoznačně definují odezvy systému od jednoduchého ukládání až po vytváření nových událostí. Všechny události, které se vyskytují, jsou předávány klientským stanicím pro zpracování. Systém může reagovat na příchozí oznámení s automatickými, poloautomatickými i ručními reakcemi. Systém pomáhá krok za k rokem vést uživatele s přednastaveným pracovním postupem, který definuje možné stavy pro každý typ události a proces, kterým mohou být tyto události vyřešeny. Historie přijatých upozornění a akcí uživatelů v rámci události lze dále analyzovat a vyhodnocovat díky pokročilým nástrojům, včetně umělé inteligence. Naším hlavním cílem je udržet naše klienty spokojené, spolupracovat s partnery, vytvářet nové prostředí pro udržitelnou budoucnost.

Více na http://www.zld.cz/


 

Plzeňská teplárenská, a.s. 

Jsme největším a mimořádně spolehlivým výrobcem a dodavatelem energií na území města Plzně s dlouholetou tradicí.

Inovativní přístupy a aplikace nových moderních technologických řešení nás řadí mezi nejlepší firmy českého energetického průmyslu.

Vyrábíme a dodáváme:

 • tepelnou energii
 • elektrickou energii
 • energii chladu
 • zabýváme se energetickým využitím odpadů

plzenskateplarenska.cz


 

Metropolitní univerzita Praha 

Metropolitní univerzita Praha poskytuje vzdělání v bakalářském, magisterském a doktorském stupni studia, což ji řadí v České republice mezi jednu z mála soukromých vysokých škol s univerzitním statutem. MUP působí v Praze, Plzni, Liberci a Hradci Králové. Pro veřejnost, ale i pro své studenty nabízí MUP také přípravné kurzy na Cambridge Exams s možností složení zkoušky přímo na univerzitě či kurzy češtiny pro cizince. Budovy školy jsou bezbariérové, studenti s tělesným postižením mohou studovat v programu „Škola bez bariér“, který realizuje MUP od akademického roku 2003/2004.

Od svého založení v roce 2001 nabízí univerzita studijní obory v oblasti mezinárodních teritoriálních vztahů, právní specializace a mezinárodních ekonomických vztahů, a to jak v prezenční, tak v kombinované formě, v českém a anglickém jazyce.

Více na www.mup.cz


 

KONTRON ECT design s.r.o

Vyvíjíme embedded počítače. To jsou skoro všechny ostatní, když pomineme ty osobní :-). Naše počítače, nebo počítačové komponenty, zajišťují například wifi v letadlech, řídí ventilaci v ponorkách, monitorují životní funkce pacientů, nebo třeba ovládají různé průmyslové stroje. Uplatnění u nás naleznou nejen šikovní elektrotechnici, programátoři, ale i konstruktéři. Jsme součástí mezinárodní společnosti se sídlem v Německu. Naše plzeňská pobočka zde působí již od roku 2000. Jsme firma rodinného typu, dbáme na dobré vztahy. Sídlíme na adrese „Teslova 1“ na Borských polích a všech našich téměř 40 vývojářů se snaží této adrese dělat čest. Naše motto je „Práce hrou!“ 🙂

Více na kontron.com


 

ETD TRANSFORMÁTORY a.s. 

Naše zkušenost s výrobou a dodávkou výkonových transformátorů a dalších světově uznávaných produktů sahá až do roku 1923. Současným výrobním programem naší společnosti jsou jednofázové a třífázové výkonové transformátory, autotransformátory, pecní transformátory, trakční tlumivky pro použití v odvětví železničního průmyslu a také speciální reaktory. Navazujeme na dědictví závodů Škoda. ETD transformátory jsou navrženy, vyrobeny, testovány a dodávány zákazníkům do celého světa. Kombinujeme tradici, moderní design a moderní technologii produktů. Veškeré transformátory jsou dodávány do místa určení a následně instalovány a testovány. Dodržujeme mezinárodní normy a technické specifikace.

Více na www.etd-bez.cz


 

Quins s.r.o.

Dodávky zařízení pro vodní hospodářství.

Více na www.quins.cz


 

KOSTAL CR, spol. s r. o. 

Kostal je nezávislý rodinný podnik založený roku 1912 v německém městě Lüdenscheid rodákem z Mnichova Hradiště Leopoldem Košťálem. Působí ve 21 zemích na 4 kontinentech. KOSTAL CR je jednou z dceřiných společností a patří mezi dodavatele komponentů pro automobilový průmysl s dlouholetou působností v ČR. Vyrábí více než 7,5 mil. podvolantových modulů za rok a dodává do 52 lokalit po celém světě. Výrobky společnosti KOSTAL CR se vyznačují vysokou kvalitou, funkčností a spolehlivostí. Jejich úroveň zajištují kvalifikovaní specialisté, kteří při výrobě využívají nejnovější technologie. Vlastní vývojové centrum a organizace výroby umožňuje rychlé změny na základě požadavků zákazníka.

Více na www.kostal.cz


 

ZF Engineering Plzeň s.r.o. 

ZF je světovým lídrem na trhu s hnací a podvozkovou technikou. Vyvíjí také technologie pro aktivní a pasivní bezpečnost. Celosvětově se řadí mezi nejvýznamnější dodavatele pro automobilový průmysl. ZF Engineering Plzeň s.r.o. je jedním z hlavním vývojových center ZF Group. Od roku 2017 vyvjíjí plzeňský podnik software pro řídící jednotky automatických převodovek a dalších prvků pohonného systému. Vyvíjí a testuje software i hardware. Poskytuje služby v oblasti elektroniky, konstrukce, výpočtů, mechatroniky a metrologie.

Více na www.zf.com nebo www.zf.jobs.cz


 

Siemens, s. r. o.

Patříme mezi největší elektrotechnické firmy v České republice a již 126 let jsme zde zárukou těch nejlepších technologií. Pomáháme rozvíjet český průmysl, energetiku, zdravotnictví a infrastrukturu naší země. V Česku vytváříme více než deset tisíc pracovních míst a výrobky Siemens se značkou Made in Czech Republic vyvážíme do celého světa.

Naším cílem je být atraktivním zaměstnavatelem na trhu práce a získávat kvalitní zaměstnance. Proto investujeme do rozvojových programů a nabízíme řadu nadstandardních benefitů, které pomáhají sladit osobní a pracovní život.

Spolupracujeme také se studenty a čerstvými absolventy středních a vysokých škol.

Více na http://www.siemens.cz


 

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

 • Již 15 let plníme funkci provozovatele a vlastníka železniční dopravní cesty v České republice.
 • Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.
 • Dlouhodobě se profilujeme jako moderní, stabilní a perspektivní společnost.
 • Se svými 17 tisíci zaměstnanci patříme mezi největší zaměstnavatele v České republice.

Více na http://www.szdc.cz/


 

 Stäubli Systems, s.r.o. 

Švýcarská společnost Stäubli je dodavatelem průmyslových robotů, řešení pro napojení energií, systémů pro rychlou výměnu forem a systémů pro automatickou výměnu nástrojů u robotů.

Více na www.staubli.cz


 

CCA Group a. s.

CCA Group a.s. je předním poskytovatelem informačních systémů v České republice se zaměřením na obory systémová integrace, správa dokumentů a business intelligence. Na trhu IT služeb působí od roku 1991 a je zavedenou firmou s více jak 80 zaměstnanci v Praze, Plzni a Brně. CCA je původem zkratkou slov Computer, Consultancy and Applications, které do současnosti popisují hlavní pilíře služeb, které společnost poskytuje. Nadále se zabýváme a reflektujeme poslední trendy IT technologií, softwarových aplikací a pracujeme s nejmodernější technikou na trhu. Z tohoto důvodu jsme schopni plnit požadavky našich zákazníků a nabízet moderní řešení, které našim zákazníkům zpřehlední a usnadní práci.

Více na www.cca.cz


 

SITEL, spol. s r.o. 

Společnost SITEL, spol. s r.o. pro výstavbu a provoz komunikačních sítí jako významný systémový integrátor působí na českém trhu od roku 1991. Svým zákazníkům nabízí komplexní paletu služeb od návrhu řešení, přes projekci, projednání, výstavbu, dokumentaci, provoz a servis telekomunikačních a datových sítí i kabelážních a bezpečnostních systémů. Své služby včetně konzultační podpory zajišťuje nejen pro telekomunikační operátory, ale i pro zákazníky ze sektorů energetiky, dopravy, průmyslu, stavebnictví, obrany, vnitra, státní správy, měst a obcí. Rozvoj společnosti poskytuje nové služby v oblasti bezpečnosti (zjišťování úniků médií pomocí optických vláken z produktovodů, oteplování energetických kabelů). Nabízíme i celou řadu netradičních produktů, mezi které patří „Energetický sloupek MSS ENERGO“ a „Multikanál pro stavbu plastových kabelovodů“ nebo stavebnici „pontonů pro sport i rekreaci“. K zajištění rychlých reakčních časů pro své zákazníky v režimu 365/7/24 je připraveno přes 400 zaměstnanců společnosti, a to nejen v Praze, ale i v Brně, Zlíně, Ostravě, Hradci Králové, Liberci, Ústí nad Labem, Plzni a Táboře. Společnost úspěšně působí i na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Německu, Rusku a na Ukrajině, kde má pobočky a zastoupení má i v Kazachstánu.

Více na www.sitel.cz


 

TechHeaven

Věříme, že v technologiích je budoucnost, ale nepřijde nám, že (alespoň u nás) je věnováno dost úsilí jejich rozvoji. Proto jsme založili neziskovku a děláme, co můžeme, abychom tech komunitu v Plzni posunuli zas o kousek dál.

Akce o programování a technologiích, ale i naše další aktivity najdete na: thvn.cz/info