Úřad práce ČR, EURES

Úřad práce České republiky se po vstupu do EU (2004) stal součástí sítě EURES (z angl. EURopean Employment Services – Evropské služby zaměstnanosti), jejímž cílem je usnadňovat mezinárodní pracovní mobilitu. Aktivit EURES se účastní všech 28 členských státu EU, včetně Norska, Islandu a Lichtenštejnska, které jsou součástí EHP. Dohodu o účasti v síti má i Švýcarsko.

Úkolem sítě je poskytovat informační a poradenské služby uchazečům o práci, pracujícím i zaměstnavatelům, kteří chtějí využít práva volného pohybu osob. Tyto služby zajištují EURES poradci a kontaktní pracovníci na krajských pobočkách a vybraných pracovištích Úřadu práce a také databáze na Evropském portále pracovní mobility.

Více na www.eures.cz , www.eures.europa.eu


 

Fakulta strojní ZČU Plzeň

FST ZČU nabízí vzdělání v nejrůznějších oborech, které mají v Evropě budoucnost. Velmi úzká spolupráce se zahraničními technickými VŠ a s tradičními i novými průmyslovými podniky v Plzni a okolí poskytuje studentům již v průběhu studia možnost zahraničních stáží či získání praxe, a tím i úspěšný start do pracovního života.

Státem akreditované studijní programy garantují kvalitní přípravu pro další uplatnění.

Více na fst.zcu.cz


 

Fakulta aplikovaných věd ZČU Plzeň

Fakulta aplikovaných věd, jak už má ve svém názvu, je velmi úzce spjata s praxí, zejména v oblasti vědy a výzkumu. Studenti se věnují fyzice, informačním technologiím, kybernetice, matematice, geomatice, mechanice a stavitelství a zároveň se podílí na realizaci mnoha zajímavých projektů. Už během studia si studenti vyzkouší nejmodernější přístrojové vybavení a naučí se využívat pokročilé technologie. Díky spolupráci a dobrým vztahům se zahraničními univerzitami mohou studenti Fakulty aplikovaných věd využít možnost zahraničních stáží v mnoha zemích celého světa. Ti, kteří studují zodpovědně, najdou po ukončení studia velmi dobře a snadno uplatnění v praxi. Neprodukujeme nezaměstnané 🙂

 

Fakulta elektrotechnická ZČU Plzeň

  • Poskytujeme kvalitní vzdělání v perspektivních studijních oborech. Získání bakalářského, magisterského nebo doktorského stupně vzdělání. Přátelské prostředí studia. Podpora talentovaných studentů. Prezenční i kombinovaná forma studia.
  • V oblasti výzkumu a vývoje provádíme špičkový výzkum na mezinárodní úrovni prostřednictvím výzkumného centra RICE. Nabízíme odborné expertizy, inovativní myšlenky, technologie a procesy, nové směry výzkumu a vývoje v elektrotechnice. Prolínání oborů – medicína, ekologie, automotivní technika, elektrotechnika.
  • Spolupracujeme s praxí na řešení reálných úkolů z praxe, možnost studentských a vědeckých projektů, závěrečných prací zadaných s praxí. Řešíme projekty s vysokou mírou aplikace.

Více na fel.zcu.cz


 

K+B Elektro – Technik spol. s r. o.

Společnost byla založena v roce 1991. Zákazníkům poskytuje komplexní dodávky a montáže ve všech oblastech silnoproudu, slaboproudu, měření a regulace, včetně zpracování projektové dokumentace a zajištění nepřetržitého záručního i pozáručního servisu. Ve velké míře se zabývá rovněž výrobou nízkonapěťových rozvaděčů pro potřeby vlastních zakázek i externích zákazníků. V současnosti zaměstnává více než 100 pracovníků s bohatou praxí v elektromontážních činnostech

Více na www.kbelektro.cz


 

KOSTAL CR, spol. s r. o.

Skupina KOSTAL je nezávislý rodinný podnik založený 1912 v německém městě Lüdenscheid rodákem z Mnichova Hradiště Leopoldem Kostalem. Působí ve 20 zemích světa. KOSTAL CR je mezinárodní dodavatel elektronických a mechatronických komponentů pro automobilový průmysl, který si zakládá na špičkové kvalitě. Hlavními produkty jsou podvolantové moduly, kterých vyrobí více jak 7,5 mil. za rok.
Zákazníky jsou významné světové automobilky – např. Volkswagen, Audi, PSA, Ford, Daimler, Fiat, Škoda, Porsche, Bentley, Lamborghini.
Patří mezi největší zaměstnavatele regionu, zaměstnává více než 1000 zaměstnanců a díky novým projektům se dále rozšiřuje.
V roce 2015 byly založeny nové pobočky v Cerhovicích a v Praze – Zličíně. V pobočce v Cerhovicích je středisko automatizace, špičková nástrojárna, konstrukce nástrojů a modelárna. V Praze na Zličíně je konstrukční centrum.

Více na www.kostal.cz


 

RSF Elektronik spol. s  r. o.

Společnost RSF Elektronik, spol. s r. o. je součástí koncernu HEIDENHAIN. Celosvětově zaměstnává HEIDENHAIN cca 10 000 zaměstnanců ve více než 60 pobočkách.

Naše společnost RSF Elektronik se zabývá výrobou kabelových systémů pro nejrůznější oblasti použití a přesným obráběním.

Více na www.rsf.at/cz


 

MD ELEKTRONIK spol. s r. o.

MD ELEKTRONIK, spol. s r. o., je předním výrobcem kabelových propojek pro automobilový průmysl. Společnost je součástí koncernu HEIDENHAIN, který zaměstnává přes 60 000 zaměstnanců ve více než 60 pobočkách.

Společnost byla založena v roce 1993, od té doby se neustále rozvíjí až do dnešní podoby 7 výrobních hal s moderní správní budovou. V současné době zaměstnává přes 3000 zaměstnanců v nejrůznějších výrobních, technologických i technickohospodářských profesích a patří k nejvýznamnějším zaměstnavatelům Plzeňského kraje.

Více na www.md-elektronik.de


 

EUROSOFT-Control s. r. o.

EUROSOFT-Control s. r. o. je česká společnost působící v oboru průmyslové automatizace.

Realizujeme dílčí i komplexní zakázky od spolupráce na koncepci řízení, přes elektrodokumentaci, výrobu rozvaděčů až po vývoj softwaru a instalaci v místě určení.

Naše rozvaděče a software pohání linky po celém světě.

Více na eurosoft-control.cz


 

 

ANT studio s. r. o.

 

Pomáháme firmám k úspěchu na internetu. Nejen že vytvoříme web nebo e-shop, ale pomůžeme s plánováním a realizací internetového marketingu.

Nabízíme nejen zajímavou práci, ale i mnoho benefitů. Standardem je možnost práce z domova, ale i z daleké země. Přijďte se nás zeptat na detaily.

Více na www.antstudio.cz


 

invelt – elektro s. r. o.

Společnost invelt – elektro s. r. o. je ryze česká společnost se sídlem v Plzni, která již více než 24 let realizuje své dodávky ve více než 70 zemích světa.

Dodavatelský program společnosti je zaměřen na řídicí systémy, regulační systémy turbín, kotlů, CHÚV, řízení generátorů – budicí systémy, elektrické ochrany, elektrická měření, synchronizace, regulované pohony a aplikace frekvenčních měničů.

Více na www.invelt.cz


 

UBK s. r. o.

Jsme dynamicky se rozvíjející společnost. V oblasti informačních technologií nabízíme perspektivní a stabilní zázemí. Všichni naši programátoři mají možnost získat zkušenosti na mezinárodních projektech. Naším posláním je individuální vývoj softwaru. Zaměřili jsme se na vývoj procesně orientovaných individuálních řešení a webových aplikací.

Na podzim roku 2016 otevřeme UBK školu pro vývojáře, unikátní projekt pro absolventy a studenty technických oborů. UBK škola pro vývojáře bude zaměřena především na programovací jazyky .NET a JAVA. Součástí výuky budou návrhy aplikací, vývojové diagramy, práce s databázemi, metodika SCRUM, a jiné. Disponujeme znalostí všech dnes rozšířených technologií a pro vlastní vývoj používáme osvědčené metody zajišťující vysokou kvalitu výsledného produktu.

Více na www.ubk.cz


 

ZODIAC GALLEYS EUROPE s. r. o.

Společnost ZODIAC GALLEYS EUROPE, pobočka francouzské společnosti Zodiac Aerospace s výrobními závody po celém světě, vyrábí v Plzni na Borských polích interiéry pro dopravní letadla Airbus. Úspěšná stabilní společnost má v Plzni 650 zaměstnanců a je výhradním dodavatelem kuchyňských modulů pro letadla A320. Vyrábí také odpočinkové místnosti pro posádku pro letadla A330.

Více na www.zodiacaerospace.com


 

ŠKODA TRANSPORTATION a. s.

Jen málokterá značka proslavila Českou republiku ve světě tak, jako plzeňská Škoda. S jejími výrobky se lidé setkávají již více než sto padesát let. Škoda Transportation a její dceřiné firmy se cíleně zaměřují na obor dopravního strojírenství, mezi klíčové výrobky patří nízkopodlažní tramvaje, elektrické lokomotivy, metro, příměstské vlakové jednotky, trolejbusy, ale i trakční motory či kompletní pohony pro dopravní systémy. Za uplynulé roky společnost investovala miliardy korun do výzkumu a vývoje nových systémů, technologií a postupů. Moderní výrobky s logem Škoda vznikají ve zcela novém zázemí, které bylo před několika lety postaveno v tradičním plzeňském areálu za více než dvě miliardy korun. V současnosti zaměstnává přes pět tisíc lidí v Plzni, Praze, Ostravě, nebo Šumperku, kteří pracují v moderních provozech a mohou se spolehnout na dlouhodobě stabilní prostředí.

Více na www.skoda.cz


 

ŠKODA ELECTRIC a. s.

Společnost Škoda Electric, která patří do velké skupiny Škoda Transportation, je zkušeným výrobcem trakčních motorů a po­honů pro lokomotivy, tramvaje, příměstské vlaky, metro, důlní vozidla a zároveň je finálním výrobcem trolejbusů a elektrických autobusů. Společnost věnuje velkou pozornost vývoji a využití nejnovějších technologií pro pohony moderních vozidel městské hromadné dopravy a železnice.

Do vývoje investuje ročně v průměru 5 % svého obratu. Společ­nost aktuálně zaměstnává cca 800 lidí a z toho je téměř 200 specialistů v oblasti technického vývoje, projektů a konstrukce.

Škoda Electric je stabilní, silná a zkušená evropská společnost, která garantuje svým obchodním partnerům kvalitu, spolehli­vost a dlouhodobou spolupráci a svým zaměstnancům prospe­ritu a stabilitu.

Více na www.skoda.cz


 

O2 Czech Republic a. s.

Jsme největší telekomunikační operátor v Česku. Od doby, kdy nás koupila finanční skupina PPF, jsme prošli velkou proměnou. A to nejen uvnitř firmy, ale i navenek. Pracujeme totiž na velkých věcech. Od základů jsme postavili vlastní televizní stanici O2 Sport, postupně zjednodušujeme nepřehledné tarify a velkou pozornost věnujeme také oblasti ICT.

V Plzni obsazujeme zejména volná místa v našich značkových prodejnách. Začnete u nás jako konzultant a pak už záleží jen na vás, zda se posunete na vedoucího prodejny či celého kraje nebo třeba na pozici O2 Guru. Přidejte se k téměř 4 tisícům zaměstnanců a pracujte pro jedničku na trhu telekomunikací.

Více na www.chcidoo2.cz


 

Lintech, spol. s r. o.

Společnost Lintech, spol. s r. o., byla založena v roce 1993 za účelem vývoje v oblasti laserové technologie, stavby jednoúčelových strojů a zakázkové výroby.

Nabízí prodej laserové technologie a značících systémů (laserové značící, svařovací, řezací a vrtací systémy, mikrobodové značící systémy, razníky, razidla, pneumatické razící stroje), prodej laserové technologie na aplikace (laserového popisování, svařování, gravírování, navařování, řezání a vrtání), služby zakázkového popisu (laserový popis, gravírování, popis reklamních předmětů), konstrukce jednoúčelových strojů, výrobu průmyslových rozvaděčů, služby v oblasti výroby nestandardních razníků a raznic, různých hliníkových dílů zejména pro elektrotechnický průmysl, zakázkové opravy a úpravy nástrojů laserovým svařováním-navařováním, zakázkovou ruční montáž precizních dílů.

Více na www.lintech.cz.


 

Výtahy VOTO Plzeň s. r. o.

Jsme firma Výtahy VOTO Plzeň, s. r. o., společnost byla založena v roce 1995 a zabýváme se výrobou, dodávkami, montážemi a následným servisem všech typů výtahů. Předmětem naší činnosti jsou i výtahové šachty, plošiny pro imobilní a výtahy vhodné do rodinných domů. Všechny naše výrobky odpovídají platným evropským normám.

Více na  www.vytahy-voto.cz


 

Tatung Czech, s. r. o.

Chytré sítě = chytrá města = chytrá mobilita = zelená vaší budoucnosti

Zabýváme řešením  projektů na úrovních  – “Smart grids, Smart city a Smart mobility”.

Více na www.tatung.com


 

LASSELSBERGER, s. r. o.

Společnost LASSELSBERGER, s. r. o., je jediný výrobce keramických obkladů RAKO v České republice a v evropském měřítku se řadí k největším výrobcům obkladových materiálů.

V pěti výrobních závodech Chlumčany, Lubná u Rakovníka, Horní Bříza, Podbořany a Borovany pracuje v současnosti 1600 zaměstnanců. Výrobní kapacita byla v roce 2015 přibližně 28 milionů metrů čtverečních. Firma rozšiřuje své výrobní technologie, závody se výrazněmodernizujía zvyšují zaměstnanost v jednotlivých závodech.

Přestože se firma zabývá keramickou výrobou, cílí na poměrně širokou skupinu profesí. Pro své plně automatizované provozy hledá kvalifikované zaměstnance z oblasti elektro. Pracujte pro výrobce keramických obkladů RAKO.

Více na www.rako.cz/o-nas/kariera/pro-studenty.html


 

BORGERS CS spol. s r. o.

BORGERS CS je součástí německé BORGERS Group čítající 23 výrobních závodů v Evropě, Číně a USA s hlavním sídlem ve vestfálském Bocholtu pod vedením již 5. generace rodiny zakladatele. Původně se firma založená v roce 1866 zaměřovala na výrobu polstrování především pro kočáry, posléze pro automobily, byla první společností na světě, která jako hlavní předmět podnikání začala zpracovávat recyklované materiály pro svou výrobu. Dnes je BORGERS významným dodavatelem většiny světových automobilek. V Rokycanech a dalších třech provozech na Plzeňsku se vyrábějí díly pro vozy značek jako Volkswagen, BMW, Mercedes, Porsche i superluxusní Bentley a Rolls Royce. Jedná se o netkané textilie a výlisky z převážně recyklovaných materiálů, jež se využívají v interiérech, zavazadlovém prostoru a na dalších místech, kde slouží například k odhlučnění vozu. Pozici lídra v oboru dokládá fakt, že s výrobci automobilů spolupracuje již při vývoji nových modelů. Borgers je se svými 4 provozy, více než 3000 zaměstnanci a obratem téměř 6 mld. Kč největším zaměstnavatelem na Plzeňsku a stále roste. V roce 2016 slaví Borgers dvě významná jubilea: 150 let od svého založení a 20 let působení v ČR.

Více na www.borgers-group.com


 

Microsoft ČR

Společnost Microsoft byla založena v roce 1975 a je světovým lídrem v poskytování softwaru, služeb a řešení, které pomáhají lidem a firmám po celém světě plně realizovat jejich potenciál.
Na českém trhu jsme jednou z mála společností, která dlouhodobě a systematicky investuje do podpory školství. Součástí programu Partneři ve vzdělávání jsou různé iniciativy pro učitele, ředitele škol i studenty. Například prostřednictvím iniciativy Vzděláváme pro budoucnost pomáháme školám efektivně zapojit tablety a další dotyková zařízení s operačním systémem Windows do výuky. Pro studenty základních, středních a vysokých škol každoročně v rámci programu YouthSpark připravujeme řadu zajímavých soutěží a nabídek (Imagine Cup, Office Prezentiáda, Studentské trenérské centrum), díky kterým mohou studenti získat zajímavou zkušenost, inspiraci i software zdarma.

Více na www.microsoft.com


 

ABB s. r. o.

Mnohé z moderních vymožeností, tak samozřejmých, jako možnost ovládat elektrickou energii pouhým stisknutím spínače, ale i potřebných, jako zvyšovat produktivitu průmyslových závodů, umožňují technologie ABB. Na nich pracuje 140 000 lidí ve 100 zemích světa, z toho více než 3400 v ČR.

ABB je přední světovou společností působící v oblasti energetiky a automatizace. Umožňuje zákazníkům z oblasti průmyslu a distribuce energií zlepšit jejich výkonnost a současně snížit dopad jejich činností na životní prostředí.

Více na new.abb.com/cz


 

OMEXOM GA Energo s. r. o.

OMEXOM GA Energo patří dlouhodobě mezi lídry v segmentu elektromontáží v České republice. Poskytuje komplexní dodávky v oblasti projektování, výstavby a oprav vedení všech napěťových úrovní, rozvoden a transformoven. Zajišťuje pohotovostní havarijní službu v rámci distribuční a přenosové soustavy arovněž městům a obcím při provozu veřejného osvětlení.

Společnost zahájila svou činnost v roce 1993, nyní má 11 poboček po celém území ČR a dceřinou společnost OMEXOM Slovensko.V roce 2015 přistoupila společnost ke značce Omexom propojující 250 obchodních jednotek zabývajících se přenosem, distribucí a transformací elektrické energie ve 40 zemích světa.

Více na www.gaenergo.cz/


 

NIONEX a. s.

Akciová společnost Nionex je ryze českou společností, která v roce 2013 začala působit v energetickém průmyslu.

Poskytuje komplexní služby zákazníkům v oblasti energetiky a průmyslových podniků.

Provádí montáže, opravy, údržby a revize elektrických stanic.

Více na www.nionex.cz


 

Sony DADC Czech Republic, s. r. o.

Sony DADC je přední dodavatel disků a digitálních služeb pro zábavní, vzdělávací a informační průmysl. Nabízí prvotřídní řešení pro digitální i fyzický dodavatelský řetězec, softwarové služby a replikaci optických médií.

Plzeňské pobočky jsou součástí celosvětové sítě, která zahrnuje servisní centra, výrobu optických médií, centra distribučních a digitálních služeb v devatenácti různých zemích světa.

Více na www.sonydadc.jobs.cz


 

KERMI s. r. o.

Kermi s. r. o. Stříbro zaměstnává 732 zaměstnanců a plánuje další rozšíření výroby.

Do našeho výrobního spektra patří především prémiové designové radiátory, trubkové radiátory, topné stěny, konvektory a od roku 2012 rodina registrových radiátorů. Většinou se jedná o zakázkovou výrobu.

Rozmanitost produktů a nasazené technologie vyžadují kvalifikované a dobře vyškolené pracovníky.  Uvědomujeme si, že dnešní turbulentní tržní prostředí klade velké nároky na konkurenceschopnost našich produktů a služeb. Z tohoto důvodu neustále přizpůsobujeme strategii firmy tak, aby byly naplněné naše mise a vize, a zlepšujeme procesy s cílem zvyšování provozní a celkové excelence.

Více na www.kermi.cz


 

Kerio Technologies  s. r. o.

Společnost Kerio Technologies poskytuje světově uznávaná řešení pro komunikaci, spolupráci a síťovou bezpečnost do více než 60 000 firem a milionům uživatelů po celém světě.

Kerio je úspěšný technologický lídr se sídlem v San Jose v Kalifornii a pobočkami v České republice, Velké Británii, Rusku, Austrálii a Brazílii.

Více na www.kerio.cz


 

Siemens, s. r. o.

Patříme mezi největší elektrotechnické firmy v České republice a již 126 let jsme zde zárukou těch nejlepších technologií. Pomáháme rozvíjet český průmysl, energetiku, zdravotnictví a infrastrukturu naší země. V Česku vytváříme více než deset tisíc pracovních míst a výrobky Siemens se značkou Made in Czech Republic vyvážíme do celého světa.

Naším cílem je být atraktivním zaměstnavatelem na trhu práce a získávat kvalitní zaměstnance. Proto investujeme do rozvojových programů a nabízíme řadu nadstandardních benefitů, které pomáhají sladit osobní a pracovní život.

Spolupracujeme také se studenty a čerstvými absolventy středních a vysokých škol.

Více na http://www.siemens.cz


 

Plzeňský Prazdroj, a. s.

Plzeňský Prazdroj je lídrem pivovarnického průmyslu v České republice s dopadem na zaměstnanost a téměř s 50% podílem na pivním trhu. Jsme součástí úspěšné mezinárodní společnosti, což nám dává silné zázemí a možnost rozvíjet naše lidi nejen u nás, ale i v zahraničí. Naše značky budujeme a opečováváme v lokálním prostředí pomocí nejmodernějšího technického vybavení. Náš úspěch stojí na vysoké profesionalitě a cílevědomé práci našich lidí. Jsou to nejcennější, co máme. Podporujeme jejich rozvoj a kariéru. Jsme zodpovědnou společností, staráme se o to, aby naše práce byla v souladu s ochranou životního prostředí.

Více na www.prazdroj.cz


 

ČEZ, a. s.

Energetická společnost ČEZ je největším energetickým uskupením v České republice i v rámci celé střední a jihovýchodní Evropy. ČEZ je největším výrobcem elektřiny v České republice, dále dodává svým zákazníkům plyn a teplo.

Společnost ČEZ je jádrem rozsáhlé skupiny firem, Skupiny ČEZ, jejíž aktivity zahrnují pestré spektrum činností od těžby surovin, přes výrobu, distribuci a obchod až po oblast telekomunikací, informatiky, jaderného výzkumu, projektování, výstavby a údržby energetických zařízení nebo zpracování vedlejších energetických produktů. Skupina ČEZ se věnuje i dalším činnostem souvisejících s výrobou elektřiny. Je aktivní na poli vědy i inovací, kdy je v celém regionu lídrem v rozvoji chytrých sítí a elektromobilů.

Více na: www.cez.cz/cs/o-spolecnosti/skupina-cez/o-skupine-cez/profil-skupiny-cez.html


 

Exova s. r. o.

Společnost Exova s. r. o. je součástí Exova Group plc. Skupina Exova je světovým lídrem v oblasti testování, kalibrací a poradenských služeb. Celosvětově zaměstnává Exova přes 4400 odborníků ve 143 pobočkách ve 32 zemích.

Exova s. r. o. se sídlem v Plzni je nezávislá akreditovaná laboratoř poskytující služby v oblasti zkoušek mechanických vlastností, chemických a metalografických analýz. Mezi zákazníky patří významné firmy z oblasti leteckého, dopravního a energetického průmyslu.

Více na www.exova.com


 

AIMTEC a. s.

Jsme plzeňská společnost, která se zabývá procesními konzultacemi ve výrobních, logistických a distribučních firmách po celém světě. Již 20 let usnadňujeme svým klientům život pomocí chytře využitých informačních technologií – vytváříme systémy pro řízení skladů či dodávek, elektronickou komunikaci i plánování výroby. Jsme jedni z nejlepších v Evropě. Záleží nám na tom, že odvádíme dobrou práci. A víme, že lidé jsou to nejcennější, co máme. Náš úspěch je postaven na kolektivu lidí, kteří mezi sebou spolupracují, nebojí se zeptat a jsou ochotni si navzájem pomoci při řešení jakéhokoliv projektu.

Více na kariera.aimtec.cz/cz/


 

Unicorn

Je spousta míst, kde ti dají práci. My v Unicornu k tomu ale přidáme ten správný náboj!
Patříme mezi nejvýznamnější firmy v oblasti informačních a komunikačních technologií v Evropě. Dáme ti příležitost vyvíjet řešení pro největší společnosti na trhu a podílet se na mezinárodních projektech.
K tomu přidáme komplexní systém vzdělávání našich spolupracovníků, jedinečnou možnost kariérního růstu a spoustu zábavy i po práci. U nás zkrátka můžeš pracovat tak, abys z toho něco měl a aby tě to bavilo!

– více než 25 let na trhu
– 15 vývojových center v Evropě
– více než 200 klientů
– projekty ve 25 zemích

Více na www.damevamnaboj.cz


 

Správa železniční dopravní cesty, státní organizace

  • Již 13 let plníme funkci provozovatele a vlastníka železniční dopravní cesty v České republice.
  • Zajišťujeme provozování, provozuschopnost, údržbu, opravy, rozvoj a modernizaci drážní infrastruktury.
  • Dlouhodobě se profilujeme jako moderní, stabilní a perspektivní společnost.
  • Se svými 17 tisíci zaměstnanci patříme mezi největší zaměstnavatele v České republice.

Více na http://www.szdc.cz/


 

CCA Group a. s.

CCA Group a.s. je předním poskytovatelem informačních systémů v České republice se zaměřením na obory systémová integrace, správa dokumentů a business intelligence. Na trhu IT služeb působí od roku 1991 a je zavedenou firmou s více jak 80 zaměstnanci v Praze, Plzni a Brně. CCA je původem zkratkou slov Computer, Consultancy and Applications, které do současnosti popisují hlavní pilíře služeb, které společnost poskytuje. Nadále se zabýváme a reflektujeme poslední trendy IT technologií, softwarových aplikací a pracujeme s nejmodernější technikou na trhu. Z tohoto důvodu jsme schopni plnit požadavky našich zákazníků a nabízet moderní řešení, které našim zákazníkům zpřehlední a usnadní práci.

Více na www.cca.cz


 

BARTON STUDIO s. r. o.

Poskytujeme služby v oblastech tvorby webových stránek a e-shopů. Děláme pro lidi internet srozumitelnější a pomáháme využít jeho možnosti naplno. Zlepšujeme prezentaci, komunikaci a obchod firem. Naše ocenění potvrzují, že jdeme správným směrem.
Jestliže hledáte zajímavé projekty, jejichž vývoj můžete ovlivnit, hrajete fér a máte ambice, jste u nás správně. Zastavte se.

Více na www.bartonstudio.cz


 

Daikin Industries Czech Republic s. r. o.

Společnost Daikin je předním světovým výrobcem zařízení pro vytápění, větrání a klimatizaci, včetně tepelných čerpadel a chladicích řešení. Firma dodává inovativní řešení klimatizace vnitřních prostor v prémiové kvalitě, která odpovídá měnícím se potřebám zákazníků z řad soukromých osob, obchodu a průmyslu.

Jednu z nejvýznamnějších rolí v rámci celé korporace zastává závod v Plzni. Od roku 2013 vyrostly v rámci industriální zóny Borská pole obrovské prostory, ve kterých se ročně vyrábí více než 1 800 000 kusů klimatizací. Ty jsou distribuovány nejen po celé Evropě, ale také na Arabský poloostrov nebo do Jihoafrické republiky.

V posledních letech expanduje plzeňská pobočka díky svému vývojovému centru, které je svým špičkovým vybavením jedním z nejmodernějších nejen v rámci České republiky ale i celé Evropy.

Více na www.daikinczech.cz/


 

Panasonic AVC Networks Czech, s. r. o.

Společnost Panasonic AVC Networks Czech, s. r. o., byla v Plzni založena roku 1996 jako výrobce špičkových televizorů. Postupem času se stala jednou z největších továren v České republice. V Plzeňském kraji je jedním z nejvýznamnějších zaměstnavatelů a exportérů. V současnosti společnost, kromě moderních televizorů s plochým displejem, vyrábí i BDR přehrávače, které vyváží do více jak 30 evropských zemí.

Více na www.panasonic.com/cz/

 


 

Konplan s. r. o.

Jsme součástí Krones AG, předního světového dodavatele strojů a zařízení pro nápojový průmysl. Působíme v Plzni, v roce 2017 oslavíme 10 let od založení a mateřské firmě dodáváme především inženýringové služby v oblastech vývoje software, elektro konstrukce, strojní konstrukce. Naši aplikační inženýři pomáhají uvádět do provozu nápojové linky u zákazníků Krones po celém světě, navštíví tak provozy např. Coca-Coly, Pepsi&Co., Heinekenu a nebo Nestlé. Mezi významné české zákazníky patří PilsnerUrquell, Mattoni, Bohemia Sekt nebo Kofola.

V současné době je nás ve společnosti 130, ale chceme růst až na 300 zaměstnanců. Tento rozvojový plán umožňuje každému z nás dále se rozvíjet a pracovat i na projektech ve vývoji.

Spolupracujeme se studenty, umožňujeme praxi při studiu střední školy, či částečný pracovní úvazek při studiu vysoké školy.

Více na www.konplan.cz


 

Murr CZ s. r. o.

Murr CZ s. r. o.  je dceřinou firmou německé společnosti MURRELEKTRONIK s tradicí více než 40 let (2000 zaměstnanců v 45 pobočkách a závodech). Mezi naše špičkové produkty patří konektory, automatizační technika, interface, zásuvkové systémy pro senzory a ovladače, spínané a transformátorové zdroje. Závod ve Stodě založený v roce 1999 je v současnosti největším výrobním závodem skupiny Murrelektronik. Od svého založení se stále rozšiřuje a v roce 2016 byla dokončena již 6. výrobní hala, kde vytvoříme desítky nových pracovních míst.

Více na: www.murrelektronik.cz


 

ZAT a. s.

Společnost ZAT a. s. vytváří a dodává inteligentní systémy řízení pro široké spektrum oborů do celého světa. Zaměřujeme se na obory s vysokými nároky na bezpečnost a spolehlivost a na technologie a služby vyžadující inovativní a individuální řešení. Svým zákazníkům pomáhá trvale zvyšovat efektivitu provozu jejich technologií.

ZAT a. s. sídlící v Plzni a v Příbrami je nejstarší českou firmou v oboru automatizace technologických procesů s více než padesátiletou historií. Orientuje se na vývoj, projekci, výrobu, instalaci i servis elektronických zařízení, řídicích systémů a jejich komponent a mimo jiné i na výrobu zdravotnických přístrojů. Je vyšším certifikovaným dodavatelem zejména v oborech energetiky, povrchové těžby a dopravy, plynárenství, čistíren odpadních vod, bioplynových stanic a dalších průmyslových oborů.

Více na www.zat.cz/cz/


 

STUDENT AGENCY k. s.

Historie STUDENT AGENCY se začala psát v roce 1993, kdy Radim Jančura, tehdy podnikavý student brněnského VUT, založil agenturu zprostředkovávající au pair pobyty studentům z České republiky. Díky tvrdé práci a odhodlání začalo přicházet stále více klientů, takže Radim Jančura v roce 1996 založil společnost STUDENT AGENCY a přijal první zaměstnance.

Nyní jsme největší agenturou v České a Slovenské republice, která zprostředkovává pracovní, au pair a jazykové pobyty v zahraničí. Díky více než dvacetileté zkušenosti je STUDENT AGENCY značkou, které lze věřit. Poskytujeme komplexní servis a máme tým koordinátorů s vlastními zkušenostmi ze zahraničních pobytů. Těšíme se na další setkání se studenty či absolventy plzeňské VOŠ a SPŠE, kteří mají zájem vycestovat do zahraničí a účastnit se některého z našich pracovních, au pair pobytů nebo jazykových kurzů či studijních pobytů v zahraničí. Rádi poradíme před odjezdem, v průběhu pobytu i po Vašem návratu.

Více na www.pracovnipobyty.cz a http://www.jazykovepobyty.cz


 

Metropolitní univerzita Praha

Metropolitní univerzita Praha poskytuje vzdělání v bakalářském, magisterském a doktorském stupni studia, což ji řadí v České republice mezi jednu z mála soukromých vysokých škol s univerzitním statutem. MUP působí v Praze, Plzni, Liberci a Hradci Králové. Pro veřejnost, ale i pro své studenty nabízí MUP také přípravné kurzy na Cambridge Exams s možností složení zkoušky přímo na univerzitě či kurzy češtiny pro cizince. Budovy školy jsou bezbariérové, studenti s tělesným postižením mohou studovat v programu „Škola bez bariér“, který realizuje MUP od akademického roku 2003/2004.

Od svého založení v roce 2001 nabízí univerzita studijní obory v oblasti mezinárodních teritoriálních vztahů, právní specializace a mezinárodních ekonomických vztahů, a to jak v prezenční, tak v kombinované formě, v českém a anglickém jazyce.

Více na www.mup.cz